CRONOVIES PER PAÏSOS  (cronovies dates senceres)

Mostra: cronovies de dates senceres.

Ordenació: per països i en alguns d'ells la seva subdivisió administrativa.

Enllaços: Per veure els totals de les cronovies per països feu un clic aquí. Si el que voleu es veure el total de poblacions per països, feu-lo aquí.

 

ALBÀNIA


KORÇë
- KorçëRruga 1 Maji
Total cronovies Albània ...... 1

ALEMANYA


BERLÍN
- BerlínPlatz des 18. März
- BerlínPlatz des 23.AprilKöpenick
- BerlínStraße des 17. Juni
- BerlínPlatz des 4. Juli
MECKLEMBURG-POMERÀNIA OCCIDENTAL
- StralsundPlatz des 17. Juni
SAXÒNIA
- LeipzigStraße des 17. Juni
- LeipzigStraße des 18. Oktober
Total cronovies Alemanya ...... 7

ALGÈRIA


ORÀ / ORAN
Arzew- ArzewPlace du 1er Novembre 1954
Total cronovies Algèria ...... 1

ANDORRA


ENCAMP
- Les BonsCarrer 14 de Març
Total cronovies Andorra ...... 1

ARGENTINA


BUENOS AIRES
Almirante Brown- Almirante Brown2 de Abril
Arrecifes- ArrecifesCalle 25 de Mayo
Avellaneda- Avellaneda25 mayo
- Avellaneda9 julio
- Avellaneda12 de Octubre
Bahía Blanca- Bahía BlancaCalle 3 de Febrero
- Bahía BlancaAvenida 1 de Marzo
- Bahía BlancaCalle 11 de Abril
- Bahía BlancaAvenida 1º de Mayo
- Bahía BlancaCalle 17 de Mayo
- Bahía BlancaCalle 19 de Mayo
- Bahía BlancaCalle 25 de Mayo
- Bahía BlancaCalle 9 de Julio
- Bahía BlancaCalle 12 de Octubre
Bolívar- San Carlos de BolívarAv. 3 de Febrero
Castelli- CastelliAv. 25 de Mayo
Chacabuco- Chacabuco12 de Febrero
- Chacabuco25 de Mayo
- Chacabuco9 de Julio
- Chacabuco14 de Julio
- ChacabucoPlaza 5 de Agosto - Chacabuco
Chascomús- ChascomúsCalle 25 de Mayo
- ChascomúsCalle 26 de Julio
- ChascomúsCalle 11 de Septiembre
Coronel Rosales- Punta AltaAvenida 25 de Mayo
- Punta AltaCalle 2 de Julio
- Punta AltaCalle 9 de Julio
- Punta AltaCalle 11 de Septiembre
Coronel Suárez- Villa La ArcadiaCalle 9 de Julio
- Villa La ArcadiaCalle 12 de Octubre
Diversos- Villa Adelina9 de julio
Dolores- DoloresCalle 25 de Mayo
Ensenada- EnsenadaCalle 2 de Abril
- EnsenadaCalle 25 de Mayo
Escobar- Belén de EscobarAvenida 25 de Mayo de 1919
- Belén de EscobarCalle 20 de Junio
- Belén de EscobarAvenida 9 de Julio
- Belén de EscobarCalle 12 de Octubre
- GarínCalle 24 de Febrero
- GarínCalle 2 de Abril de 1982
- Garín1 de Julio
- Garín26 de Julio
- Garín8 de Octubre
- Garín17 de Octubre
- Garín20 de Noviembre
Florentino Ameghino- Florentino AmeghinoCalle 9 de Julio
General Madariaga- General MadariagaCalle 25 de Mayo
- General MadariagaCalle 9 de Julio
- General MadariagaCalle 11 de Septiembre
- General MadariagaCalle 12 de Octubre
General Pinto- General Pinto2 de Abril
- General Pinto11 de Abril
General Pueyrredón- Mar del Plata3 de Febrero
- Mar del PlataCalle 1 de Mayo
- Mar del Plata25 de Mayo
- Mar del Plata9 de Julio
- Mar del Plata14 de Julio
- Mar del Plata11 de Septiembre
- Mar del Plata20 de Septiembre
- Mar del Plata12 de Octubre
General Rodríguez- General RodríguezCalle 2 de Abril
- General RodríguezPlazoleta 2 de Abril
- General RodríguezAvenida 25 de mayo
- General RodríguezCalle 25 de mayo
- General RodríguezCalle 9 de Julio
- General RodríguezCalle 25 de Octubre
General San Martín- Billinghurst25 de mayo
- Billinghurst9 de julio
- General Guido3 de Febrero
- General Guido25 de mayo
- General Guido9 julio
- General Guido12 de Octubre
- José León SuárezCalle 1º de Mayo
- José León SuárezCalle 25 de Mayo
- José León SuárezDiag. 21 de Junio
- José León SuárezPasaje 12 de Octubre
- José León SuárezDiag. 30 de Octubre
- San AndrésCalle 3 de Febrero
- San Andrés4 de febrero
- San Martín25 de Mayo
- San MartínCalle 18 de Diciembre
- Victoria12 de Octubre
- Villa Ballester2 de abril
- Villa Ballester25 de mayo
- Villa Ballester9 de julio
- Villa Ballester26 de julio
- Villa Ballester01 de agosto
- Villa BallesterDiag. 11 de Setiembre
- Villa LynchCalle 1º de Mayo
General Villegas- CharlonePlazoleta 25 de Mayo
- General VillegasCalle 9 de Julio
Hurlingham- Villa TeseiPlazoleta 9 de Junio 1956
- William C. Morris1º de Mayo
Ituzaingó- Ituzaingó26 de Abril
- ItuzaingóPlaza 9 de Julio
- ItuzaingóCalle 24 de Octubre
- Ituzaingó10 de Noviembre
- Villa Udaondo3 de Octubre
José C. Paz- José C. Paz12 de Octubre
Junín- JunínPlaza 25 de Mayo
- JunínCalle 9 de Julio
- JunínCalle XX de Septiembre
La Matanza- La TabladaCalle 30 de Agosto
- Ramos Mejía25 de Mayo
- Ramos Mejía9 de Julio
- Ramos Mejía11 de septiembre
- Ramos Mejía12 de octubre
La Plata- La PlataPlaza 19 de Noviembre - La Plata
Lanús- Lanús2 de Mayo
- Lanús25 de Mayo
- LanúsAvenida 9 julio
- Lanús14 de julio
- Lanús20 de septiembre
- Lanús29 de Septiembre
- Lanús20 de Octubre
Las Flores- FloresPlazoleta 11 de Noviembre de 1859
Lincoln- LincolnAvenida 25 de Mayo
- LincolnAvenida 9 de Julio
Lomas de Zamora- Llavallol9 de Febrero
- Llavallol1 de Marzo
- Lomas de Zamora24 de Mayo
- Lomas de ZamoraCalle 12 de Octubre
- Temperley25 de Mayo
- Temperley9 de Julio
- Temperley14 de Julio
- Temperley12 de Agosto
- Temperley30 de Septiembre
Luján- JáureguiCalle 25 de Mayo
- JáureguiCalle 9 de julio
- JáureguiCalle 8 de diciembre
- Luján25 de mayo
- Luján9 de julio
- RuizCalle 25 de Mayo
Malvinas Argentinas- Grand Bourg4 de marzo
- Los PolvorinesPlaza 2 de Abril
- Los Polvorines25 de mayo
- Los Polvorines9 de julio
- Tortuguitas1º de Mayo
- Tortuguitas12 de Octubre
- Villa de Mayo25 de Mayo
Mar Chiquita- General Piran11 de Septiembre
Monte- San Miguel del Monte25 de Mayo
Moreno- Cuartel V3 de Febrero
- Moreno2 de Abril
- MorenoCalle 12 de Octubre
Morón- Haedo11 de Septiembre
- Haedo19 de Noviembre
- Morón25 de Mayo
- MorónCalle 9 de Julio
- Villa SarmientoTres de Febrero
- Villa Sarmiento12 de Agosto
Olavarria- Olavarría25 de Mayo
- Olavarría9 de Julio
Pergamino- PergaminoCalle 3 de Febrero
- PergaminoCalle 20 de Junio
- PergaminoCalle 9 de Julio
- PergaminoCalle 11 de setiembre
Pilar- Manuel AlbertiCalle 17 de mayo
- Manuel Alberti25 de mayo
- Manuel AlbertiCalle 11 de Junio
- Manuel AlbertiCalle 20 de Junio
- Manuel AlbertiCalle 12 de Agosto
- Manuel AlbertiCalle 11 de Septiembre
- Manuel Alberti20 de septiembre
- Manuel AlbertiAv. 12 de Octubre
- PilarCalle 3 de Febrero
- PilarCalle 25 de Mayo
- PilarCalle 9 de julio
- PilarCalle 11 de Septiembre.
Pinamar- PinamarFragata 25 de Mayo
- Pinamar1º de Julio de 1978
Quilmes- BernalCalle 25 de Mayo
- BernalCalle 9 de Julio
- QuilmesCalle 3 de Febrero
- QuilmesPrimero de Mayo
- QuilmesCalle 25 de Mayo
- QuilmesCalle 9 de Julio
- QuilmesAv 12 de Octubre
San Andrés de Giles- San Andrés de Giles25 de mayo
San Antonio de Areco- San Antonio de Areco20 de Junio
- San Antonio de Areco17 de Agosto
San Fernando- San Fernando de la Buena Vista3 febrero
- San Fernando de la Buena Vista25 mayo
- San Fernando de la Buena Vista9 julio
San Isidro- Boulogne sur Mer14 de julio
- San Isidro27 enero
- San Isidro3 de febrero
- San Isidro1 de mayo
- San Isidro25 mayo
- San Isidro9 julio
- San Isidro9 julioMartínez
San Miguel- Bella VistaCalle 20 de junio
San Nicolás- San Nicolás de los ArroyosCalle 25 de Mayo
- San Nicolás de los ArroyosCalle 9 de Julio
San Pedro- Gobernador Castro25 de mayo
- San PedroBoulevard 3 de Febrero
- San PedroCalle 25 de Mayo
- San PedroCalle 9 de Julio
- San PedroAvenida 11 de Setiembre
- Vuelta de ObligadoCalle 20 de Noviembre
Tandil- Tandil4 de Abril
- Tandil1 de Mayo
- Tandil25 de Mayo
- Tandil25 de Mayo
- Tandil9 de Julio
- Tandil14 de Julio
- Tandil11 de Septiembre
Tigre- BenavídezCalle 3 de Febrero
- Dique LujánCalle 25 de mayo
- Dique LujánAvenida 12 de octubre
- El Talar11 de febrero
- El Talar25 de mayo
- El Talar9 de julio
- El Talar29 de noviembre
- General Pacheco12 de Octubre
- Ricardo RojasPlazoleta 9 de Julio
- Rincón de Milberg25 mayo
- Rincón de Milberg9 julio
- Tigre25 mayo
Tornquist- TornquistAvenida 25 de Mayo
- TornquistAvenida 9 de Julio
- TornquistCalle 12 de Octubre
Tres de Febrero- Caseros3 de Febrero
- Caseros4 de Noviembre
- Ciudadela25 de mayo
- Ciudadela9 de julio
- Martín Coronado17 de agosto
- Martín Coronado12 de octubre
- Pablo Podestá1 de mayo
- Villa Raffo15 de Agosto
Vicente López- MunroPlaza 30 de Abril
- MunroCalle 5 de Julio
- Vicente López25 de mayo
- Vicente López12 de octubre
C. A. DE BUENOS AIRES
C. A. de Buenos Aires- Buenos Aires3 de febreroBelgrano
- Buenos AiresParque Tres de FebreroPalermo
- Buenos Aires20 de febreroVilla Pueyrredon
- Buenos AiresAv 27 de FebreroPompeya
- Buenos Aires8 de Marzo
- Buenos Aires2 de abril de 1982Piedrabuena
- Buenos Aires2 de abrilAgronomía
- Buenos Aires1 mayoBajo Flores
- Buenos Airesplaza 1 de mayoBalvanera
- Buenos AiresPaseo "Guardia de Seguridad" 3 de Mayo de 1893Palermo
- Buenos AiresPlaza 17 de MayoMataderos
- Buenos AiresAutopista 25 de MayoLa Boca
- Buenos Airescalle 25 de mayoCentro
- Buenos AiresPlazoleta 11 de Junio de 1580San Nicolás
- Buenos Aires5 de julioCentro
- Buenos Airesautopista 9 julioConstitución
- Buenos AiresAvenida 9 de julioSan Nicolás
- Buenos Aires14 de JulioChacarita
- Buenos AiresPlaza 25 de AgostoVilla Ortúzar
- Buenos Aires11 de septiembreBelgrano
- Buenos Aires20 de SeptiembreLa Boca
- Buenos AiresPlaza 24 de SeptiembreVilla Crespo
- Buenos Aires12 de octubrePaternal
- Buenos Aires15 de noviembreConstitución
- Buenos Aires24 de NoviembreBoedo
- Buenos AiresPlaza 18 de diciembreLiniers
CHUBUT
Biedma- Puerto Madryn25 de mayo
- Puerto Madryn20 de junio
- Puerto Madryn9 de julio
Cushamen- Lago PueloAvenida 2 de Abril
Futaleufú- EsquelPje. 16 de Noviembre
Gaiman- Gaimán9 de julio
CÓRDOBA
Calamuchita- Santa Rosa de CalamuchitaCalle 9 de Julio
- Villa General Belgrano3 de Febrero
- Villa General BelgranoCalle 25 de Mayo
- Villa General Belgrano17 de agosto
- Villa General BelgranoCalle 24 de Septiembre
- Villa General BelgranoCalle 11 de octubre
Córdoba- Córdoba27 de Abril
- Córdoba25 de Mayo
- Córdoba9 de Julio
- CórdobaAv 24 de Septiembre
General San Martín- Tío PujioCalle 25 de Mayo
- Tío PujioCalle 9 de Julio
- Villa MaríaCalle 25 de Mayo
- Villa MaríaCalle 9 de Julio
Marcos Juárez- Marcos JuárezPasaje Primero de Mayo
- Marcos JuárezCalle 25 de Mayo
- Marcos JuárezCalle 9 de Julio
Punilla- La CumbreCalle 25 de Mayo
- La Cumbre9 de Julio
- La Cumbre12 de Octubre
- Villa Carlos PazCalle 13 de Febrero
- Villa Carlos PazCalle 25 de Mayo
- Villa Carlos PazAvenida 9 de Julio
Río Cuarto- AchirasCalle 25 de Mayo
San Alberto- Mina ClaveroCalle 25 de Mayo
- Mina ClaveroPasaje 25 de Mayo
- Mina ClaveroCalle 9 de Julio
- Mina ClaveroCalle 12 de Octubre
- NonoCalle 9 de Julio
- Villa Cura BrocheroAv. 26 de Enero
- Villa Cura BrocheroCalle 25 de Mayo
- Villa Cura BrocheroPasaje 10 de Junio
- Villa Cura BrocheroCalle 9 de Julio
- Villa Cura BrocheroPasaje 10 de Noviembre
San Javier- Villa de las RosasCalle 25 de Mayo
Santa María- Alta GraciaCalle 3 de Febrero
- Alta GraciaCalle 24 de Setiembre
Tercero Arriba- OlivaCalle 9 de Julio
- OlivaCalle 21 de Agosto
ENTRE RÍOS
Colón- ColónCalle 3 de Febrero
- ColónAvenida 12 de Abril
- ColónCalle 25 de Mayo
- ColónCalle 9 de Julio
- ColónCalle 29 de Octubre
- Pueblo LiebigCalle 17 de Mayo
- San JoséCalle 2 de Abril
- San JoséCalle 25 de Mayo
- San JoséCalle 10 de Junio
- San JoséCalle 9 de Julio
Gualeguaychú- Gualeguaychú3 de Febrero
- GualeguaychúCalle 13 de Marzo
- GualeguaychúCalle 30 de Marzo
- Gualeguaychú1 de Mayo
- Gualeguaychú25 de Mayo
- GualeguaychúCalle 10 de Junio
- GualeguaychúCalle 20 de Junio
- GualeguaychúCalle 9 de Julio
- GualeguaychúCalle 30 de Noviembre
- GualeguaychúCalle 1 de Diciembre
Uruguay- Concepción del UruguayCalle 3 de Febrero
- Concepción del UruguayCalle 25 de Mayo
- Concepción del UruguayCalle 8 de Junio
- Concepción del UruguayCalle 9 de julio
- Concepción del UruguayCalle 14 de Julio
- Concepción del UruguayCalle 25 de Agosto
- Concepción del UruguayCalle 21 de Noviembre
LA PAMPA
Capital- Santa RosaCalle 25 de Mayo
- Santa RosaCalle 9 julio
MENDOZA
Mendoza- Mendoza25 de mayo
San Rafael- San RafaelCalle 25 de Mayo
- San RafaelAvenida 9 de Julio
NEUQUÉN
Confluencia- NeuquénBoulevard 25 de Mayo
RIO NEGRO
Bariloche- El BolsónCalle 25 de Mayo
- San Carlos de Bariloche20 de Febrero
- San Carlos de BarilocheCalle 25 de Mayo
- San Carlos de BarilocheCalle 20 de Junio
- San Carlos de BarilocheCalle 9 julio
- San Carlos de BarilocheCalle 24 de Septiembre
- San Carlos de BarilocheAv. 12 de Octubre
General Roca- CipollettiCalle 25 de Mayo
- CipollettiCalle 9 julio
SAN LUIS
Chacabuco- Villa LarcaCalle 22 de Junio
- Villa LarcaCalle 24 de Septiembre
General Pedernera- Villa Mercedes3 de Febrero
- Villa MercedesAvenida 25 de Mayo
- Villa Mercedes9 de Julio
SANTA CRUZ
Lago Argentino- El Calafate25 de Mayo
SANTA FE
General López- RufinoCalle 27 de Febrero
- RufinoBoulevard 25 de Mayo
- RufinoBoulevard 9 de Julio
- Venado TuertoCalle 2 de Abril
- Venado TuertoCalle 25 de Mayo
- Venado TuertoCalle 9 de Julio
- Venado TuertoBv. 12 de Octubre
Rosario- Rosario3 de Febrero
- RosarioBv. 27 de Febrero
- Rosario1 de Mayo
- RosarioPlaza 25 de Mayo
- Rosario9 de Julio
- Rosario24 de Septiembre
San Lorenzo- CarcarañáCalle Primero de Mayo
- CarcarañáCalle 9 de Julio
- RoldánCalle Primero de Mayo
TUCUMÁN
Tucumán- San Miguel de Tucumán25 de Mayo
- San Miguel de TucumánAvenida 24 de Septiembre
Total cronovies Argentina ...... 371

ÀUSTRIA


VIENA
- Viena12. Februar Platz
Total cronovies Àustria ...... 1

BÈLGICA


BRUSSEL·LES
Brussel·les-Capital- EtterbeekPlace du 4 Août
- EtterbeekAvenue du Onze novembre
FLANDES / VLAANDEREN
Flandes Oriental / Oost-Vlaanderen- RonseViermaartlaan
VALÒNIA / WALLONIE
Brabant- LasneAvenue du 4 Mai
Hainaut - Courcelles (Charleroi)Rue du 28 juin
- Courcelles (Charleroi)Rue du 11 NovembreTrazegnies
- MonsRue du 6 novembre
- MonsRue du 11 novembre 1918
- MorlanwelzRue du 22 Août
- QuévyRue du Neuf Novembre
- TournaiRue du 22 mai 1794
Lieja / Liège- EsneuxRue du 18 Septembre 1794
- LiejaPlace du Vingt Août
- SeraingPlace du 17 novembre
Luxembourg- TintignyRue du Vingt-deux août.
Namur- CineyRue du Onze Février
- DinantRue du 23 Aôut.
- SambrevilleRue du 22 AoûtTamines
- SombreffeAvenue du 16 Juin 1815
Total cronovies Bèlgica ...... 19

BÒSNIA I HERCEGOVINA


HERZEGOVINA-NERETVA
- JablanicaUlica 1. Mart
- MostarTrg 1. Maja
SARAJEVO
- SarajevoUlica 12. Mart
- SarajevoUlica 21. Marta
- SarajevoUlica 6. April
- SarajevoUlica 14. Maja 92
- SarajevoUlica 15. Maj
- SarajevoUlica 13. Juni
Total cronovies Bòsnia i Hercegovina ...... 8

BRASIL


MINAS GERAIS
- Belo HorizonteRua 21 de Abril
- MarianaRua 16 de Julho
- Ouro PretoRua 13 de Maio
- Ouro PretoRua 24 de Junho
- Ouro PretoRua 15 de Agosto
- Ouro PretoRua XV de Novembro
PARANÁ
- CascavelRua 14 de NovembroVila Tolentino
- Foz do IguaçúRua 24 de Março
- Foz do IguaçúRua 14 de Maio
- Foz do IguaçúRua Elza Britto da Silva (antiga rua 18 de Junho)
RIO DE JANEIRO
- Duque de CaxiasAlameda Dois de Novembro
- Rio de JaneiroRua 1º de Março
- Rio de JaneiroAvenida Treze de Maio
- Rio de JaneiroRua Cinco de Julho
- Rio de JaneiroRua Sete de Setembro
- Rio de JaneiroPraça XV de Novembro
SANTA CATARINA
- FlorianópolisRua Sete de Setembro
- FlorianópolisPraça XV de Novembro
SãO PAULO
- GuarulhosRua Doze de MaioVila Galbon
- GuarulhosRua Treze de MaioVila Galbon
- GuarulhosAvenida 7 de SetembroVila Galbon
- São PauloRua Primeiro de Janeiro
- São PauloRua Vinte e Cinco de MarçoCentro
- São PauloRua Sete de AbrilCentro
- São PauloRua Vinte e Um de AbrilBrás.
- São PauloRua Treze de MaioBixiga.
- São PauloAvenida Vinte e Três de MaioIbirapuera.
- São PauloRua Vinte e Quatro de MaioCentro
- São PauloAvenida Onze de JunhoVila Mariana.
- São PauloAv. Nove de JulhoCentro
- São PauloViaduto Nove de JulhoCentro
- São PauloRua Onze de AgostoCentro
- São Paulovinte e oito de setembroIpiranga.
- São PauloRua 24 de OutubroIpiranga.
- São PauloRua Quinze de NovembroCentro
- São PauloRua Três de DezembroCentro
Total cronovies Brasil ...... 36

BULGÀRIA


PLÓVDIV
- Plóvdivul. Chetvarti yanuari
SOFIA CIUTAT
- Sofiaul. 13-ti Mart
- Sofiaulica 20-ti april
- Sofiaul. 11-ti avgust
- Sofiaulitsa 6-ti septemvri
VARNA
- VarnaBulevard 3-ti Mart
- Varnaul. 27-mi yuli
- Varnaulitsa 8-mi noemvri
VIDIN
- Vidinulitsa 6-ti septemvri
Total cronovies Bulgària ...... 9

CANADÀ


QUEBEC
Capitale-Nationale- Beauport (Chutes-Montmorency)Sentier du 31 Juillet
- QuébecRue Cinq Mars
Centre-du-Québec- NicoletPlace 21 Mars
- NicoletRue du 12 Novembre
Gaspésie–Îles-de-la-Madeleine- Saint-SiméonRue Cinq Mars
Montérégie- Saint-HyacintheRuelle du 3 Septembre
Total cronovies Canadà ...... 6

CATALUNYA


CATALUNYA
Barcelona- Alellaplaça de l'1 d'octubre
- Arenys de MuntCarrer del Primer de Maig
- ArgentonaCarrer del Dos de Maig
- ArtésPlaça 7 de setembre
- BadalonaPlaça del Tres d'abril.Sant Crist de Can Cabanyes
- BadalonaAvinguda Primer de maig
- BadalonaCarrer de Dos de maig
- BadalonaPlaça del Quinze de juny
- BadalonaCarrer de l'Onze de setembre
- Badia del VallèsPlaça del 8 de març
- BalenyàPlaça de l'11 de setembre
- BalsarenyPlaça Onze de setembre
- Barberà del VallèsCarrer del Dos de Maig
- Barberà del VallèsCarrer de l'Onze de Setembre
- BarcelonaCarrer 26 de gener de 1641
- BarcelonaPlaça Vuit de marçCiutat Vella
- BarcelonaPlaça Primer de MaigVallbona
- BarcelonaCarrer del dos de maig
- BarcelonaPassatge del Dos de maig
- BarcelonaCarrer 11 de juny 2011
- BarcelonaRambla de l'Onze de setembre
- BarcelonaPlaça Primer d'Octubre de 2017
- BeguesCarrer de l'Onze de setembre
- BergaAvinguda Onze de setembre
- Bigues i RiellsAvinguda de l'Onze de Setembre
- Cabrera de MarAvinguda 11 de setembre
- CalafCarrer 1 de maig
- CalafCarrer Onze de setembre
- Caldes de MontbuiPlaça Onze de setembre
- CalellaPlaça del Primer d'Octubre
- CalldetenesPlaça 11 de setembre
- CallúsPassatge de l'11 de setembre
- Canet de MarPlaça 11 de setembre
- CanyellesPlaça de l'Onze de setembre
- CapelladesCarrer de l'Onze de Setembre
- CardedeuAvinguda de l'Onze de Setembre
- Castellar del VallèsCarrer del 14 d'abril
- Castellar del VallèsPlaça 28 d'abril
- Castellar del VallèsAvinguda de l'Onze de Setembre
- Castellbell i el VilarCarrer Primer de Maig
- Castellbell i el VilarCalle de l' Onze de Setembre
- CastellbisbalCarrer de l'Onze de Setembre
- CastelldefelsPlaça del Vuit de març
- CastelldefelsCarrer Primer maig
- CastelldefelsCarrer Onze setembre
- Castellnou de BagesCarrer Onze de setembreEl Serrat de Castellnou
- Castellnou de BagesPassatge Onze de setembreEl Serrat de Castellnou
- Castellví de la MarcaCarrer del 11 de setembreLes Cases Noves de Can Marquès
- CercsPasseig de l'Onze de setembre
- CercsCarrer Primer d'OctubreSant Jordi de Cercs
- Cerdanyola del VallèsPlaça del Primer de maig
- Cerdanyola del VallèsCarrer del Dos de Maig
- CervellóCarrer del Dotze d'Octubre
- CollbatóAvinguda Onze de setembre
- Cornellà de LlobregatCarrer del Primer de Maig
- CubellesAvinguda Onze de setembre
- DosriusCarrer de l'1 d'Octubre
- el MasnouCarrer Primer de maig
- el MasnouPlaça Onze de Setembre
- el Prat de LlobregatCarrer del Primer de maig
- el Prat de LlobregatAvinguda de l'Onze de setembre
- el Prat de LlobregatPlaça 17 setembre 1976
- els Hostalets de PierolaCarrer de l'Onze de Setembre
- Esplugues de LlobregatCarrer Primer de maig
- FolguerolesCarrer 11 de setembre
- FonollosaPlaça 1 d'Octubre
- GavàPlaça del Primer de maig
- GelidaAvinguda de l'11 de setembre
- GironellaPassatge de l'Onze de Setembre
- GranollersPlaça de l'Onze de setembre
- GurbPlaça 1 d'Octubre de 2017
- IgualadaPlaça del 6 de juny
- l'Ametlla del VallèsAvinguda Onze de setembre
- l'Hospitalet de LlobregatCarrer primer de maig
- l'Hospitalet de LlobregatCarrer del Dos de Maig
- l'Hospitalet de LlobregatCarrer de l'Onze de Setembre
- la GarrigaAvinguda 11 de setembre
- la LlacunaCarrer Onze de setembreRofes
- la LlagostaAvinguda 1r de maig
- la LlagostaAvinguda 11 de Setembre
- la Palma de CervellóPlaça 11 de setembre
- les FranquesesCarrer l'Onze de setembre
- les FranquesesPassatge de l'Onze de setembre
- les Masies de VoltregàCarrer Dos de maig
- les Masies de VoltregàCarrer Onze de setembre
- Lliçà d'AmuntCarrer de l'Onze de Setembre
- Llinars del VallèsCarrer Onze de Setembre
- Llinars del VallèsTravessia de l'Onze de Setembre
- LluçàPlaça de l'1 d'OctubreSanta Eulàlia de Puig-oriol
- ManresaPlaça 8 de març
- ManresaCarrer Primer de maig
- ManresaCarrer del Dos de Maig
- ManresaPlaça de l'11 de Setembre
- MartorellPlaça 25 de setembre
- MartorellesCarrer de l'Onze de Setembre
- MataróCarrer Deu de gener
- MataróCarrer del Dos de maig
- MoiàCarrer Onze de setembre
- Molins de ReiCarrer del Primer de Maig
- Molins de ReiAvinguda de l'11 de Setembre
- Molins de ReiPlaça de l'U d'Octubre de 2017
- Mollet del VallèsPlaça Vuit de Març
- Mollet del VallèsCarrer del Dos de Maig
- Mollet del VallèsCarrer de l'Onze de Setembre
- Monistrol de MontserratPlaça de l'onze de setembre
- MontesquiuCarrer 25 d'agost
- MontgatRonda del 8 de Març
- MontgatCarrer Onze de setembre
- MontmelóCarrer de l'1 de maig
- MontmelóCarrer de l'Onze de setembre
- Montornès del VallèsCarrer Nou d'abril
- Montornès del VallèsPlaça del Primer de Maig
- Montornès del VallèsOnze de Setembre
- NavarclesPlaça Onze de setembre
- OrpíCarrer Onze de setembre
- Palau-solità i PlegamansPlaça de l'Onze de setembre
- PallejàAvinguda de l'Onze de setembre
- Parets del VallèsCarrer del Dos de maig
- Parets del VallèsCarrer de l'Onze de setembre
- PieraCarrer de l'Onze de Setembre
- PieraCarrer Prolongació Onze de setembre
- Pineda de MarCarrer Onze de setembrePoblenou
- PolinyàCarrer de l'Onze de Setembre
- Prats de LluçanèsCarrer 5 de febrer
- Prats de LluçanèsPlaça de l'11 de setembre
- Puig-reigAvinguda 1 d'Octubre
- PuigdàlberCarrer Onze de setembre
- RellinarsPlaça 11 de setembre
- RipolletPlaça 11 de setembre
- RubíCarrer 3 d'abril
- RubíCarrer Primer de maig
- RubíGrup Vint-i-cinc de setembre
- SabadellPlaça Primer de Maig
- SabadellPasseig del Dos de Maig
- SabadellAvinguda de l'Onze de Setembre
- SallentPasseig 1 d'octubre de 2017
- Sant Adrià de BesòsCarrer de l'Onze de setembre
- Sant Adrià de BesòsPlaça de 25 d'octubre
- Sant Andreu de la BarcaCarrer de l'Onze de març
- Sant Andreu de la BarcaPlaça de l'Onze de setembre
- Sant Antoni de VilamajorPlaça Onze de setembre
- Sant Antoni de VilamajorPlaça de l'1 d'Octubre de 2017
- Sant Boi de LlobregatCarrer del Tres d'abril
- Sant Boi de LlobregatCarrer Primer de maig
- Sant Boi de LlobregatAvinguda 11 de setembre
- Sant Cebrià de VallaltaPlaça 11 de setembre
- Sant CeloniCarrer del Dos de maig
- Sant CeloniCarrer Onze de setembre
- Sant Cugat del VallèsCarrer del Dos de maig
- Sant Cugat del VallèsPlaça Onze de setembre
- Sant Cugat del VallèsPlaça de l'1 d'Octubre de 2017
- Sant Feliu de CodinesCarrer 11 de setembre
- Sant Feliu de LlobregatParc Vuit de Març
- Sant Feliu de LlobregatCarrer del Primer de Maig
- Sant Feliu de LlobregatPasseig Onze de Setembre
- Sant Fost de CapsentellesPlaça Onze de setembre
- Sant Fruitós de BagesPlaça Onze de setembre
- Sant Hipòlit de VoltregàPlaça de l'U d'octubre
- Sant Iscle de VallaltaCarrer 25 de juny
- Sant Iscle de VallaltaPlaça de l'Onze de setembre
- Sant Joan de VilatorradaCarrer del Dos de Maig
- Sant Joan de VilatorradaCarrer de l'Onze de Setembre
- Sant Julià de VilatortaCarrer de l'Onze de setembre
- Sant Just DesvernCarrer Dos de maig
- Sant Just DesvernCarrer Onze de setembre
- Sant Llorenç de SavallCarrer de l'Onze de Setembre
- Sant Pere de RibesAvinguda de l'Onze de Setembre
- Sant Pere de RibesCarrer del 9 de novembre
- Sant Pere de TorellóCarrer 8 de març
- Sant Pere de TorellóAvinguda Onze de setembre
- Sant Pol de MarCarrer de l'Onze de Setembre
- Sant Quintí de MedionaPlaça de l'Onze de setembre
- Sant Quirze del VallèsPlaça 14 d'abril
- Sant Quirze del VallèsCarrer Onze de setembre
- Sant Quirze del VallèsCarrer de l'U d'Octubre
- Sant Salvador de GuardiolaPlaça Onze de setembre
- Sant Vicenç de CastelletCarrer del Primer de Maig
- Sant Vicenç de CastelletPlaça Onze de setembre
- Sant Vicenç de MontaltPasseig de l'Onze de Setembre
- Sant Vicenç de MontaltCarrer de l'U d'Octubre de 2017
- Sant Vicenç de TorellóPlaça Onze de setembre
- Sant Vicenç dels HortsCarrer Vuit de març
- Sant Vicenç dels HortsCarrer del Primer de Maig
- Sant Vicenç dels HortsCarrer de l'Onze de Setembre
- Sant Vicenç dels HortsPlaça Onze de setembre
- Santa Coloma de CervellóAvinguda de l'Onze de Setembre
- Santa Eulàlia de RiuprimerCarrer de 11 de Setembre
- Santa Eulàlia de RonçanaPla 1 d'octubre
- Santa Margarida de MontbuiCarrer Primer de maig
- Santa Maria de MartorellesPasseig de l'Onze de Setembre
- Santa Maria de PalautorderaCarrer del Dos de Maig
- Santa Perpètua de la MogodaAvinguda de l'Onze de setembre
- Santa SusannaRambla Onze de setembre
- SentmenatPlaça Onze de setembre
- SevaAvda. 11 de setembre
- SitgesCarrer de l'1 de maig de 1838
- SitgesCarrer de l'Onze de Setembre
- SitgesPlaça 1 d'Octubre de 2017
- SúriaCarrer de l'Onze de Setembre
- TaradellCarrer del 31 de juliol
- TeiàCarrer de l'Onze de Setembre
- TerrassaCarrer del Catorze d'abril
- TerrassaPlaça del Primer de maig.
- TerrassaCarrer del Dos de maig
- TerrassaPasseig del Vint-i-dos de juliol
- TerrassaPlaça de l'Onze de Setembre
- TerrassaCarrer del Vint-i-cinc de setembre
- TianaOnze de Setembre
- TonaCarrer 11 de setembre
- TorellóPassatge 11 de setembre
- UllastrellPujada de l'1 d'Octubre
- VallromanesPlaça de l'Onze de setembre
- VicCarrer de l'Onze de Setembre
- ViladecansPlaça 8 de març
- ViladecansPlaça del Primer de maig
- ViladecansCarrer del Dos de maig
- ViladecansPassatge del Dos de maig
- ViladecansCarrer de l'Onze de setembre
- ViladecansCarrer 12 d'octubre
- Vilafranca del PenedèsCarrer del Dos de maig
- Vilafranca del PenedèsParc de l'Onze de Setembre
- Vilanova del CamíCarrer Dos de maig
- Vilanova del CamíAvinguda de l'Onze de Setembre
- Vilanova del VallèsCarrer del Dotze de febrer
- Vilanova del VallèsCarrer de l'Onze de setembre
- Vilanova del VallèsCarrer del Sis de desembre
- Vilanova i la GeltrúCarrer Quince d'agost
- Vilanova i la GeltrúPlaça de L'1 d'Octubre
- Vilassar de DaltPlaça Onze de Setembre
Girona- AiguavivaPlaça de l'U d'Octubre
- ArbúciesPlaça 1 d'Octubre
- BanyolesCarrer 8 de març
- BanyolesParc de l'U d'Octubre
- BegurAvinguda de l'Onze de setembre
- BesalúPasseig de l'11 de setembre
- BescanóParc de l'1 d'Octubre de 2017
- BescanóCarrer 8 de desembre
- BlanesCarrer del Primer de maig
- BlanesPassatge de l'Onze de setembre
- BlanesPlaça Onze de setembre
- BolvirPlaça Onze de setembre
- BordilsPlaça Onze de setembre
- BordilsParc 1 d'Octubre
- BordilsCarrer 19 de novembre de 1933
- BorrassàCarrer Onze de setembre
- CabanesCarrer Dos de maig
- Caldes de MalavellaAvinguda Onze de setembre
- Caldes de MalavellaPlaça de l'U d'Octubre de 2017
- CalongeCarrer Onze de setembre
- CalongePlaça de l'1 d'Octubre de 2017
- CampdevànolCarrer de l'Onze de setembre
- Cassà de la SelvaRambla de l'Onze de Setembre
- Cassà de la SelvaParc de l'U d'Octubre de 2017
- Castell-Platja d'AroAvinguda 11 de setembrePlatja d'Aro
- CelràPlaça de l'Onze de setembre
- Cornellà del TerriPasseig Onze de setembre
- Cornellà del TerriPlaça Espai Públic U d'Octubre de 2017
- FigueresPlaça del 8 de març
- FontcobertaPassatge 1 d'Octubre
- Fornells de la SelvaPlaça Onze de setembre
- FortiàCarrer Primer de maig
- GarriguellaCarrer Onze de setembre
- GironaCarrer del 8 de Març de 1908
- GironaPujada del Primer de maig
- GironaAvinguda 20 de juny
- GironaCarrer del 8 de juliol de 1809
- GironaCarrer de l'11 de setembre
- GironaPlaça de l'U d'Octubre
- HostalricPlaça 1 d'Octubre
- l'ArmenteraCarrer Onze de setembre
- la Bisbal d'EmpordàCarrer Onze de Setembre
- la Bisbal d'EmpordàCarrer 1 d'Octubre de 2017
- la Bisbal d'EmpordàCarrer del 6 d'octubre de 1869
- la JonqueraAvinguda 6 d'Octubre
- les Planes d'HostolesPlaça 1 d'Octubre de 2017
- Les PresesParc 1 d'Octubre de 2017
- LlagosteraCarrer 11 de Setembre
- LlançàCarrer 8 de març
- LlançàAvinguda Onze de Setembre
- Maçanet de la SelvaCarrer Onze de setembre
- Mont-RasCarrer de l'Onze de setembre
- OlotAvinguda 11 de setembre
- OlotPlaça Onze de setembre
- OlotPlaça de l'U d'Octubre de 2017
- PalafrugellPlaça 11 de març de 2004
- PalafrugellPlaça del Primer de maig
- PalafrugellPlaça de l'Onze de setembre
- PalamósAvinguda Onze de setembre
- PalamósJardins de l'1 d'Octubre
- PlanolesPlaça del Primer d'Octubre
- PorqueresPlaça Onze de setembreMata
- PuigcerdàPasseig 10 d'abril
- Riells i ViabreaParc de l'1 d'Octubre
- Riells i ViabreaPlaça 1 d'Octubre
- RipollCarrer del Vit-i-set de maig
- RipollPlaça de l'1 d'octubre
- SaltCarrer del Tres de març
- SaltPlaça de l'Onze de setembre
- SaltPlaça 1 d'Octubre
- Sant Feliu de GuíxolsCarrer del Dos de maig
- Sant Feliu de GuíxolsPlaça 11 de setembre
- Sant Feliu de PallerolsPlaceta 1 d'Octubre
- Sant Hilari SacalmPasseig 14 d'abril
- Sant Hilari SacalmCarrer Dos de maig
- Sant Joan les FontsPlaça de l'Onze de setembre
- Sant Joan les FontsPlaça de la Canya 1 d'Octubre
- Sant Julià de RamisCarrer Onze de setembreVeïnat Camp de les Comes
- Sant Julià de Ramisplaça de l'U d'Octubre
- Sant Julià del Llor i BonmatíAvinguda 22 de febrerBonmatí
- Sant Pere PescadorAvinguda Onze de setembre
- Santa Coloma de FarnersCarrer de l'Onze setembre
- SerinyàPlaça de l'Onze de setembre
- SilsCarrer primer de maig
- SilsCarrer Onze de setembre
- Torroella de FluviàCarrer Onze de setembre
- Torroella de MontgríCarrer de l'Onze de Setembre
- Tossa de MarPont de l'Onze de setembre
- VergesPlaça de l'11 setembre
- VidreresCarrer del 11 de Setembre (sic)
- VilabertranCarrer de l'1 d'Octubre
- VilablareixPlaça de l'U d'Octubre
- VilafantAvinguda 8 de març
- VilamacolumCarrer Onze de setembre
Lleida- AgramuntPlaça Onze de setembre
- AitonaAvinguda de 27 Gener
- AitonaTravessia de 27 Gener
- AitonaCarrer Onze de setembre
- AlbatàrrecCarrer de l'Onze de setembre
- AlcarràsAvinguda Onze de setembre
- AlcoletgeUrbanització Onze de setembre
- AlmacellesPlaça 2 de març
- AlmenarCarrer 2 de maig
- AlmenarPlaça 11 de setembre
- AlpicatPlaça de l'1 d'octubre de 2017
- ArbecaCarrer del Primer de Maig
- ArbecaCarrer de Onze de Setembre
- Artesa de SegreCarrer Onze de setembre
- Bellcaire d'UrgellCarrer 8 de març
- Bellcaire d'UrgellAvinguda 11 de setembre
- Bellcaire d'UrgellPlaça 1 d'Octubre
- BellpuigPlaça 1 d'Octubre
- Bellver de CerdanyaPlaça Major - 27 d'abril
- BellvísCarrer Onze de setembre
- Benavent de SegriàAvinguda Onze de setembre
- Boldú (La Fuliola)Carrer 12 de gener
- CastelldansCarrer Onze de setembre
- CastelldansPlaça de l'1 d'Octubre
- CastellseràPlaça de l'Onze de setembre
- CerveraCarrer de l'Onze de Setembre
- CerveraCarrer 1 d'Octubre
- Cervià de les GarriguesCarrer Onze de setembre
- CorbinsCarrer de l'Onze de Setembre
- el Palau d'AnglesolaPlaça de l'1 d'Octubre de 2017
- el PoalRaval 8 de maig
- el PoalCarrer Onze de setembre
- Esterri d'ÀneuPlaça 11 de setembre
- GolmésCarrer del Primer de Maig
- GolmésCarrer 6 d'agost
- GolmésCarrer 11 de setembre
- GuissonaAvinguda de l'Onze de Setembre
- Ivars d'UrgellAvinguda del Primer de Maig
- JunedaCarrer de l'Onze de Setembre
- JunedaParc de l'U d'Octubre
- l'AlbiCarrer de l'Onze de setembre
- l'Espluga CalbaCarrer 11 setembre 1714
- les Borges BlanquesCarrer Onze de setembre
- les Borges BlanquesPlaça de l'1 d'Octubre
- LinyolaPlaça Onze de setembre
- LlardecansCarrer l'11 de setembre
- LlardecansPlaça 1 d'Octubre
- LleidaPlaça del 8 de març
- LleidaJardins Primer de maig
- LleidaPasseig de l'Onze de Setembre
- MaialsCarrer Onze de setembre
- MenàrguensCarreró U d'Octubre
- MiralcampPasseig Onze de setembre
- MollerussaCarrer del 8 de març
- MollerussaCarrer de l'Onze de setembre
- MollerussaPlaça de l'1 d'Octubre
- Montoliu de LleidaCarrer Onze de setembre
- Montoliu de LleidaCarrer 9 de novembre
- Montoliu de Segarraplaça 1 d'OctubreVilagrasseta
- Ossó de SióPlaça de l'Onze de setembreBellver d'Ossó
- PenellesCarrer 1 d'Octubre
- PeramolaPlaça 25 de gener de 1714
- PontsCarrer 11 de setembre
- Puigverd d'AgramuntPlaceta de l'11 de setembre
- RaimatCarrer del 4 de febrer
- Sant Guim de la PlanaCarrer Onze de setembreVicfred
- Sant Llorenç de MorunysPlaça de l'1 d'Octubre
- SolsonaPlaça de l'U d'Octubre
- SosesCarrer Onze de Setembre
- SucsAvinguda 8 de març
- TàrregaAvinguda de l'Onze de setembre
- TàrregaCarrer de l'1 d'Octubre de 2017
- TérmensPlaça de l'11 de setembre
- TorrefarreraCarrer 11 de setembre
- Torrefeta i FlorejacsAvinguda Primer de MaigLa Morana
- TorregrossaPlaça de l'Onze de setembre
- Torres de SegreCarrer Onze de setembre
- Vallfogona de BalaguerCarrer de l'11 de setembre
- VilagrassaPlaça de l'Onze de setembre
- Vilanova de BellpuigCarrer 11 de setembre
Tarragona- AlbinyanaAvinguda de l'Onze de setembreLes Peces
- AlcanarCarrer de l'Onze de setembre
- AlcoverCarrer Onze de setembre
- AlcoverPlaça 1 d'Octubre
- AlforjaPassatge Onze de setembre
- AlforjaPlaça 10 d'octubre
- AltafullaCarrer Onze de setembre
- AltafullaPlaça de l'1 d'Octubre
- AmpostaCarrer Primer de maig
- AmpostaCarrer Dos de maig
- ArnesCarrer Onze de Setembre
- Banyeres del PenedèsPlaça 11 de setembre
- Barberà de la ConcaCarrer Primer de Maig
- BellveiPlaça de l’U d'Octubre de 2017
- BenifalletCarrer del Primer de Maig
- BenifalletCarrer Onze de Setembre
- BlancafortAvinguda de l'Onze de setembre
- CalafellCarrer del sis de desembre
- CambrilsAvinguda 11 de setembre
- Castellvell del CampCarrer Onzè de setembre
- ConstantíAvinguda 11 de setembre
- CreixellCarrer de l'Onze de setembre
- DeltebrePlaça 20 de maig
- DuesaigüesPlaça del 15 d'agost
- el CatllarCarrer de l'Onze de setembre
- el MasroigCarrer del 1 de Maig
- el MasroigAvinguda del 11 de setembre
- el MorellCarrer Onze de setembre
- el Perelló8 desembre
- el Pla de Santa MariaCarrer 11 de Setembre
- el VendrellCarrer Onze de setembre
- el VendrellCarrer de l'U d'octubre
- els PallaresosAv. 11 de setembre
- Figuerola del CampCarrer de l'Onze de Setembre
- FlixCarrer 19 de juliol
- GarciaPlaça Onze de setembre
- JesúsPlaça 22 de març
- l'AleixarPlaça de l'Onze de setembre
- l'Ametlla de MarCarrer 11 de setembre
- L'Espluga de FrancolíPlaça de l'1 d'Octubre
- la Bisbal del PenedèsPlaça Onze de setembre
- la CanonjaRambla 15 d'abril
- la SecuitaCarrer Onze de setembre
- la SecuitaCarrer Onze de setembreVistabella
- la SecuitaTravessera Onze de setembreVistabella
- la Selva del CampPlaça 11 de setembre
- la SéniaPrimer de Maig
- la SéniaPlaça 2 de maig
- les Borges del CampParc del Primer d'Octubre
- MasdenvergeCarrer Onze de setembre
- MasllorençCarrer 1 d'Octubre de 2017
- Mont-roig del Campcarrer de l'1 d'Octubre
- MontblancPlaça de L'1 d'Octubre
- Montbrió del CampCarrer de l'Onze de setembre
- Móra la NovaAvinguda Tres d'Abril
- Móra la NovaPasseig Tres d'Abril
- Móra la NovaCarrer Onze de setembre
- Móra la NovaParc 26 d'octubre
- PontilsCarrer del 8 de Setembre
- PorreraCarrer de l'Onze de setembre
- PorreraPlaça de l’U d'Octubre
- PradesCarrer 11 de setembre
- PratdipCarrer de l'Onze de setembre
- QuerolCarrer Vuit de Maig Urbanització Mas Vermell
- ReusAvinguda de l'Onze de Setembre
- RiudecanyesPlaça 1 d'Octubre
- RoquetesCarrer de l'1 d'octubre
- SalomóPassatge 10 d'octubre
- SalouPlaça 11 de setembre
- SalouPasseig del 30 d'octubre
- Sant Carles de la RàpitaCarrer del 8 de gener
- Sant Carles de la RàpitaCarrer 12 d'octubre
- Sant Carles de la RàpitaCarrer Tretze d'Octubre
- Sant Jaume d'EnvejaPlaça 23 de juny
- Sant Jaume d'EnvejaPlaça Onze de setembreEls Muntells
- TivissaCarrer Onze de setembre
- TorredembarraCarrer Onze de setembre
- TortosaCarrer 2 de maigBítem
- TortosaCalle Dos de MayoEls Reguers
- Tortosaplaça 1 d'Octubre
- VallsCarrer 11 de setembre
- VallsPati U d'Octubre
- VallsPlaça de l'U d'Octubre
- Vandellòs i l'Hospitalet de l'InfantCarrer de l'Onze de setembreL'Hospitalet de l'Infant
- Vandellòs i l'Hospitalet de l'InfantCarrer de l'Onze de setembreVandellòs
- Vila-secaCarrer 11 de setembre
- Vilallonga del CampCarrer de l'Onze de setembre
- XertaCarrer de Dos de Maig
Total cronovies Catalunya ...... 491

COLÒMBIA


DISTRITO CAPITAL
- BogotàAvenida 1 de Mayo
Total cronovies Colòmbia ...... 1

EL SALVADOR


SAN SALVADOR
- San SalvadorCalle 5 de Noviembre
Total cronovies El Salvador ...... 1

EQUADOR


AZOGUES
Cañar- CañarAvenida 24 de Mayo
- CañarCalle 10 de Agosto
- CañarAvenida 3 de Noviembre
- Desconeguda Municipi CañarCalle 3 de Noviembre
AZUAY
Cuenca- CuencaAvenida 12 de Abril
COTOPAXI
Latacunga- LatacungaCalle Dos de Mayo
- LatacungaCalle 12 de Noviembre
IMBABURA
Antonio Ante (Atuntaqui)- Andrade MarínCalle 21 de Noviembre
- AtuntaquiCalle 2 de Marzo
- NatabuelaCalle 29 de JunioEl Coco
- NatabuelaCalle 25 de Septiembre
Ibarra- IbarraCalle 8 de Marzo
- Ibarra13 de Abril
- IbarraCarrera 19 de Abril
- IbarraCarrera 5 de Junio
- IbarraAvenida 17 de Julio
- IbarraCarrera 24 de Julio
- IbarraCarrera 2 de Agosto
- IbarraCalle 10 de Agosto
- IbarraCarrera 18 de octubre
- IbarraCarrera 15 de Noviembre
- IbarraCarrera 27 de Noviembre
Otavalo- OtavaloCalle 31 de Octubre
MANABÍ
Montecristi- MontecristiCalle 9 de Julio
- MontecristiCalle 23 de Octubre
PICHINCHA
Quito- QuitoAvenida 10 de Agosto
- QuitoCalle 18 de Septiembre
- QuitoCalle 9 de Octubre
- QuitoAvenida 6 de Diciembre
TUNGURAHUA
Ambato- AmbatoCalle 5 de Junio
Total cronovies Equador ...... 30

ESLOVÀQUIA


BRATISLAVA
- BratislavaNámestie 1. mája
- BratislavaUlica 8. mája
- BratislavaUl. 29. augusta
Total cronovies Eslovàquia ...... 3

ESLOVÈNIA


CARNIOLE
- LjubljanaUlica 15. aprila
- LjubljanaCesta 27. aprila
- LjubljanaTrg 9. maja
- LjubljanaUlica 28. Maja
- LjubljanaUlica 9. junija
- LjubljanaCesta 24. junija
- LjubljanaUlica 4. julija
- LjubljanaCesta 13. julija
- LjubljanaUlica 7. septembra
Total cronovies Eslovènia ...... 9

ESPANYA


ANDALUSIA
Almeria- BenahaduxAvenida 28 Febrero
- CarbonerasAvenida 28 Febrero
- VeraCalle 28 Febrero
Cadis- BarbateCalle Once de Marzo de 1938
- Chiclana de la Frontera28 de febrero
- Vejer de la Frontera7 de Mayo
Granada- Granadacalle 2 de mayo
- Santa FeCalle 17 de Abril
Huelva- Bollullos Par del CondadoPlaza 8 de Marzo
- Bollullos Par del CondadoDos de Mayo
- Bollullos Par del Condado4 de Diciembre
- HuelvaDos de Mayo
- HuelvaCalle Tres de Agosto
- MoguerCalle Tres de Agosto
- MoguerPlaza 12 de Octubre
Jaén- JaénCalle del 28 de Febrero
- JaénCalle Dos de Mayo
- ÚbedaAvenida 28 de Febrero
Sevilla- La RinconadaCalle 18 de Febrero
- La RinconadaAvenida 28 de Febrero
- PilasCalle Doce de Octubre
- Sevillaavenida Veintiocho de febrero
- Sevillacalle 2 de mayo
- Villamanrique de la CondesaCalle 28 Febrero
ARAGÓ
Osca- BinèfarCalle Primero de Mayo
- BinèfarCalle Dos de Mayo
- JacaCalle del Siete de Febrero de 1883
- JacaCalle de 18 de Junio de 1891
Saragossa- EscatrónCalle 5 de Febrero
- GallurCalle del Primero de Mayo
- SaragossaCalle de Dos de Enero
- SaragossaCalle Cinco de Marzo
- SaragossaCalle Veintitrés de Abril
- SaragossaCalle del Dos de Mayo
- SaragossaPlaza del Dos de Mayo
- SaragossaCalle Veintiséis de Junio
- SaragossaCalle del Once de Julio
- SaragossaCalle Dieciséis de JulioSanta Isabel
- SaragossaCalle del Tres de Agosto
- SaragossaCalle del Cuatro de Agosto
- SaragossaCalle del Diez de Agosto
- SaragossaCalle del Once de SeptiembreSanta Isabel
- SaragossaPuente del Trece de Septiembre
- SaragossaCalle del Catorce de Septiembre
- SaragossaCalle del Doce de Octubre
- SaragossaCalle del Cinco de Noviembre
- SaragossaAndador del Veinte de Diciembre
- Villamayor de GállegoCalle Dos de Enero
ASTÚRIES
Astúries- GijónCalle del Dos de Mayo
- GijónPlaza del 6 de agosto
- Gijón17 de agosto
- GijónCalle 27 de Diciembre
- OviedoCalle Nueve de Mayo
CANÀRIES
Las Palmas- Arrecife (Lanzarote)Calle El Tres de Mayo
- El Cotillo (Fuerteventura)Calle Tres de abril de 1979
- Gáldar (Gran Canària)30 de Mayo
- Gáldar (Gran Canària)25 de Julio
- Ingenio (Gran Canària)Calle Dos de Mayo
- Ingenio (Gran Canària)29 de Octubre
- Las Palmas de Gran CanàriaPlaza de la Paz, 12 de Marzo
- Las Palmas de Gran CanàriaCalle Veintinueve de Abril
- Las Palmas de Gran CanàriaAvenida Primero de Mayo
- Las Palmas de Gran CanàriaCalle Dos de Mayo
- Las Palmas de Gran CanàriaCalle Veintidós de Mayo de 1986
- Las Palmas de Gran CanàriaCalle Quince de Noviembre
- Puerto del Rosario (Fuerteventura)Calle Primero de Mayo
- Puerto del Rosario (Fuerteventura)Calle Veintitrés de Mayo
- Santa María de Guía (Gran Canària)Calle Dos de MayoBecerril de Guía
- Telde (Gran Canària)Calle Ocho de Marzo
- Tuineje (Fuerteventura)Calle 13 de Octubre
- Vecindario (Gran Canària)Calle Primero de Mayo
Santa Cruz de Tenerife- AdejeCalle Treinta de Mayo
CANTÀBRIA
Cantàbria- Castro UrdialesCalle 1 de Mayo
- Castro UrdialesCalle 11 de mayo
- SantanderPlaza Dos de Mayo
- SantanderCalle Tres de Noviembre
CASTELLA - LA MANXA
Ciudad Real- ValdepeñasCalle 6 de Junio
- ValdepeñasAvenida Primero de Julio
Toledo- El Carpio de TajoCalle Dos de Mayo
- Toledocalle dieciocho de julio
CASTELLA I LLEÓ
Burgos- BurgosCalle del Treinta de Enero de 1964
Lleó- LleóCalle 8 de Marzo
- LleóCalle del Veinticuatro de Abril
- LleóCalle del 19 de Octubre
- San Martín de la TerciaCalle 1 de Mayo
Segòvia- Valverde del MajanoCalle 4 de Junio
- Valverde del MajanoCalle Veintiuno de Octubre
Valladolid- Valladolid20 de febrero
- Valladolidcalle del dos de mayo
COMUNITAT DE MADRID
Madrid- AlcobendasPaseo del Ocho de Marzo
- Alcobendasprimero de mayo
- Alcobendasdos de mayo
- Cosladaocho de marzo
- CosladaGlorieta del Primero de Mayo
- MadridPlaza del Veintiocho de MarzoFuencarral
- MadridCalle del Dos de MayoCentro
- MadridPlaza del Dos de MayoCentro
- MadridPaseo del Quince de MayoCarabanchel
- MadridCalle del Crucero 25 de MayoChamartín
- Madridcalle del siete de julioCentro
- MadridCalle del Quince de AgostoUsera
- MadridAv del Veinticinco de SeptiembreSan Blas
- MadridCalle del Doce de OctubreRetiro
- MadridPlaza Seis de DiciembreCarabanchel
- Torrejón de la CalzadaCalle de 27 de Octubre
EL PAÍS BASC
Àlaba- Vitòria / GasteizCalle Doce de Octubre
Biscaia- BarakaldoIrailaren Zortzia Kalea / Calle Ocho de Setiembre
- Bilbao / BilboMaiatzaren Biko
- Bilbao / BilboAbuztuaren Hamaseiko
- Bilbao / BilboEmakumeen Azaroaren 25eko Plaza
- DurangoMatxoaren 8ko kalea
- Guernica-Lumo / Gernika-LumoOcho de Enero Kalea
Guipúscoa- ArrasateMartxoaren 8 kalea
- IrunMaiatzaren Lehena Kalea
- Sant Sebastià / Donostia31 agosto
GALÍCIA
La Corunya- RibeiraRúa 9 de Agosto
- Santiago de Compostel·laRúa do Vintecinco de Xullo
Ourense- O CarballiñoPlaza del 1º de Mayo
- O CarballiñoRúa do 25 de Xullo
- OurenseRua Dous de Maio
- Xinzo de LimiaRua Dous de Maio
Pontevedra- A EstradaRúa do Vintecinco de Xullo
- PontevedraRúa 12 de Novembro
- VigoRua do Diez de Marzo
LA RIOJA
La Rioja- ArnedoCalle del Nueve de Julio
- ArnedoCalle del Veinticuatro de Agosto
- LogroñoOnce de Junio
- Santo Domingo de la CalzadaCalle del Doce de Mayo
LES ILLES BALEARS
Illes Balears- AlcúdiaCarrer del 26 de desembre
- AndratxCarrer 12 d'Octubre
- ArtàCarrer 31 de març
- CiutadellaCarrer Nou de Juliol
- Eivissa8 agost
- PalmaCarrer del 22 de Gener
- PalmaCarrer del Dos de Maig
- PalmaCarrer del Setze de Juliol
- PalmaCarrer del Quatre de Novembre
- PalmaCarrer del 31 de desembre
- PorreresCarrer 14 de gener
- PorreresCarrer 31 de desembre
- Sóller11 de maig
- SóllerCarrer de 18 de Novembre de 2005
MELILLA
Melilla- MelillaPlaza Primero de Mayo
- MelillaPlaza Dos de Mayo
NAVARRA
Navarra- OrkoienCalle 8 de Marzo kalea
- OrkoienCalle 1 de Mayo / Maiatzaren bata kalea
PAÍS VALENCIÀ
Alacant- AlacantPassatge 13 de febrer
- AlacantCalle Treinta de Marzo
- AlacantPassatge 13 de maig
- AlacantPlaça 25 de maig
- Banyeres de MariolaAvinguda del 25 d'Abril
- Banyeres de MariolaCarrer de Nou d'Octubre
- Santa PolaCarrer del 28 de desembre
Castelló de la Plana- BenicarlóCarrer del 9 d'Octubre
- CinctorresPlaça 9 de febrer
- Sant Rafael del RiuCarrer de 28 de Novembre
- Vall d'AlbaCarrer 17 de Setembre
- Vinaròsprimero de mayo
- Vinaròsavinguda 29 de setembre
València- AlaquàsCarrer 8 de Març
- AlaquàsPassatge 25 d'abril
- AlaquàsCarrer del Dos de Maig
- AlaquàsPlaça 9 d'octubre
- AlbaidaCarrer del 8 de Març
- AlbaidaPlaça del Primer de Maig
- AlbaidaCarrer de 12 d'Octubre
- BeniparrellCarrer Nou d'Octubre
- BocairentCarrer del Dos de Maig
- BocairentAvinguda del 9 d'Octubre
- Fontanars dels AlforinsCarrer Cinc d'agost de 1927
- OntinyentCarrer del Dos de Maig
- Sant Antoni de BenaixeveAv 8 de Abril
- ValènciaCalle del Dos de Abril
- XivaCalle Nueve de Octubre
REGIÓ DE MÚRCIA
Múrcia- Puerto Lumbrerascalle siete de julio
- Puerto LumbrerasCalle 19 de Octubre
Total cronovies Espanya ...... 176

ESTATS UNITS


FLORIDA
Miami-Dade- Miami24th. of February Boulevard
Total cronovies Estats Units ...... 1

FRANÇA


ALTS DE FRANÇA
Nord- EsquelbecqRue du 5 Septembre 1944
- Grande-SyntheRue du 15 Septembre 1944
- LeffrinckouckeRue du 2 juin 1940
- SaulzoirRue du 19 mars 1962
- SaulzoirRue du 8 Mai 1945
- SaulzoirPlace du 12 Juin 1944
- TéteghemRue du 3 Juin 1940
Oise- BeauvaisRue du 27 Juin
- FormerieRue du Vingt Huit Octobre
- Saint SauveurRue du 2 Septembre 1944
- Saint-MaximinRue du 19 Mars 1962
- Saint-MaximinRue du 8 Mai 1945
Pas-de-Calais- BerckPlace du 18 Juin
- Bully-les-MinesRue du 18 Novembre 1869
- CalaisRue du 29 Juillet
- CalaisRue du 11 Novembre
- CondetteRue du 8 Mai 1945
- MarckRue du 28 Septembre
- OutreauRue du 24 Septembre
Somme- AmiensRue du 31 Août 1944
- FlixecourtRue du 8 Mai 1945
- Villers-BretonneuxRue du Vingt Sept Novembre
ALVÈRNIA-ROINE-ALPS
Ain- Brégnier-CordonRoute du 6 Avril 1944
- BrénodRue du 6 Février 1944
- DortanRue du 19 Mars 1962
- DortanRue du 21 Juillet 1944
- Saint-Laurent-sur-SaôneRue du 13 Aôut 1944.
Droma - Tain-L'HermitageRue du 11 Novembre
Haute-Savoie- AnnecyRue du 19 Août.
- GaillardRue du 18 août
Isera- Chasse-sur-RhôneRue du 8 Mai 1945
- Pont-en-RoyansRue du 8 Mai 1945
- Saint-Martin-d'HèresRue du 4 Janvier 1944
- SassenageRue du 19 mars 1962
Loire- Saint-JosephRoute du 3 Juillet 1867
Puy-de-Dôme- Clarmont d'Alvèrnia (Clermont-Ferrand)Rue du 8 Mai 1945
- Clarmont d'Alvèrnia (Clermont-Ferrand)Rue du Onze Novembre
- CunlhatRue du 12 Juillet 1998
- Saint FloretPlace du 19 mars 1962
- Saint FloretPlace du 30 Juin 44
- Saint Julien de CoppelRue 16 Décembre 1943
Rhône, Metropolitan Lyon- LióRue du 3 Septembre 1944
- LióPlace du 11 Novembre 1918
- VilleurbanneRue 24 Février 1848
- VilleurbanneRue du 14 Juillet 1789
- VilleurbanneRue du 4 Août 1789
Savoia- La RavoireAllée du 22 avril 1860
BORGONYA-FRANC COMTAT
Côte-d'Or- ChenôveRue du Six Juillet
Doubs- BesançonAvenue du 8 mai 1945
- ÉtrayRoute du 16 Août 1944
Jura- CoyrièreRue du 12 Juillet 1944
- DoleRue du 21 Janvier
Nièvre- ClamecyPlace du 19 Aôut.
- ImphyRue du 11 novembre 1918
Saône-et-Loire- TournusAvenue du 23 Janvier
- ViréRue du 1er Janvier 1969
Territoire de Belfort- BeaucourtRue du 18 Novembre
- MerouxRue du 15 Juillet 1972
Yonne- Auxerre4 septembre
BRETANYA
Côtes-d'Armor- CalorguenImpasse du 19 Mars 62
- DinanRue du 18 Juin 1940
- DinanPlace du 11 Novembre 1918
- GuingampPlace du 7 Août
- LamballeRond-Point 6 Août 1944
- PenvénanSquare du 8 du mai
- Pommerit-le-VicomteRue du Quinze Juillet 1944
- Saint-LormelRue du 4 Août 1944
Finisterre- HuelgoatRue du 5 Août 1944
- PlouigneauRue du 9 Août
Ille-et-Vilaine- Sainte MarieRue du 15 Janvier 1872
Morbihan- BadenRue du Six Août 1944
- CarnacAllée du 27 Juin 1795
- GuégonRue du Vingt Juin 1944
- LorientRue du 19 Mars 1962
- LoyatRue du 20 Janvier 1944
- MohonRue du 3 Mai 1944
- PloërmelRue du 12 Juin 1944
- PlougoumelenRue du Cinq Août 1944
- VannesAvenue du 4 Août 1944
CENTRE - VALL DEL LOIRA
Cher- BeffesRue du 30 Avril 1944
Eure-et-Loire- Le CoudrayRue du 19 Mars 1962
- Le CoudrayRue du 18 Août
- Rouvray Saint DenisRue du 16 Juin 1940
Indre- BélâbreRue du 10 Juillet 1944
- Saint Benoît-du-Sault (Sent Benèt de Saut)Rue du 8 Mai 1945
- Saint Benoît-du-Sault (Sent Benèt de Saut)Rue du 11 Novembre 1918
Indre-et-Loire- Beaumont-VillageRue du 8 Mai
- Saint-Pierre-des-CorpsRue du 23 Février 1850
- Saint-Pierre-des-CorpsRue du 19 Mars 1962
- Saint-Pierre-des-CorpsRue du 11 Avril 1944
- Saint-Pierre-des-CorpsImpasse du 1er Mai
Loir-et-Cher- BloisImpasse du 28 Janvier
- BloisRue du 28 Janvier 1871
Loiret- Chatillon-sur-LoireRue du 27 Janvier 1945
- CoulmiersRue du 9 Novembre
- LorcyRue du 21 Août
- PatayBoulevard du 2 Décembre 1870
- Saint-Jean-de-la-RuelleRue du Onze Octobre
CÒRSEGA
Haute-Corse- CorteAvenue 9 Septembre
GRAN EST
Aube- La RothièreRue du 1er Février 1814
Bas-Rhin- DidenheimRue du 25 Novembre.
- ErsteinRue du 28 Novembre
- EstrasburgRue du 22 Novembre
- HochfeldenRue du 23 Novembre
- MarckolsheimRue du 1er Février 1945
- MülhausenRue du 20 Janvier.
- SaasenheimRue du 2 Février
- SaverneRue du 19 Novembre
Haut-Rhin- AltenachRue du 24 Novembre
- AltkirchRue du 21 Novembre
- BallersdorfRue du 17 Février
- BennwihrRue du 24 Décembre 1944
- BlodelsheimRue du 8 Février
- CarspachRue du 7 Août
- ColmarRue du 2 Février
- EnsisheimRue du 6 Février 1945
- GuebwillerRue du 4 février
- IllhaeusernRue du 25 Janvier
- KaysersbergRue du 18 Décembre
- MittelwihrRue du 25 Décembre
- MollauRue du 1er Décembre
- MulhouseRue du 15 Août
- ObersaasheimRue du 2 Février
- RibeauvilléRue du 3 Décembre
- Spechbach-le-BasRue du 26 Novembre
- Willer-sur-ThurRue du 7 Aôut.
Meurthe-et-Moselle- BaslieuxRue du 22 Août 1914
- BlâmontRue du Dix Huit Novembre
- JarnyRue du 26 Août
- JarnyRue du 11 Novembre
Meuse- CouvongesRue du 29 Août
Moselle- BambiderstroffRue du 3 Juin
- Boulay-MosellePlace du 8 Novembre 1944
- Châtel-Saint-GermainRue du 18 novembre 1944
- FolschvillerAvenue du 26 Novembre 1944
- KerbachRue du 17 Février 1945
- L'HôpitalPlace du 5 Décembre 1944
- Saint-AvoldRue du 27 Novembre
- SarralbeRue du 5 Décembre
- ValmontRue du 26 Novembre 1944
- VarsbergRue du 27 Novembre 1944
- WoustvillerRue du 5 Décembre 1944
- YutzRue du 8 Mai 1945
- YutzRue du 13 Novembre 1944
Vosges- RambervillersPlace du Trente Septembre
- Saint-Maurice-sur-MosellePlace du 2 Octobre 1944
ILLA DE FRANÇA
Hauts-de-Seine- AntonyAvenue du 11 Novembre 1918
- GarchesRue du 19 Janvier
- Rueil-MalmaisonRue du 19 Janvier
Paris- ParísPlace du 8 février 1962
- ParísPlace du 19 Mars 1962
- ParísRue du 8 mai 1945
- ParísPlace du 18 juin 1940
- Parísrue 29 du juillet
- ParísRue du 4 Septembre
- ParísPlace du 11 Novembre 1918
Seine-et-Marne- Lagny-sur-Marne Rue du Vingt Sept Août.
- Souppes-sur-LoingRue du 21 Août
Seine-Saint-Denis- Noisy-le-SecAvenue du 18 Avril 1944
Val-de-Marne- ArcueilRue des martyrs du 8 février 1962
Yvelines- Le PecqRue du 3 Mars 1942
- Le VésinetRue du 11 Novembre 1918
MARTINICA
Martinica- Fort-de-FranceRue du 23 Mai 1848
NORMANDIA
Calvados- AubervilleRue Brigade Piron 21-22 Août 1944
- AubervilleRue Brigade Piron 21-22 Août 1944
- CaenAvenue du Six Juin
- Cambes-en-PlaineRue du 3 Juillet 1944
- ÉvrecyRue du Quinze Juin 44
- Hérouville Saint-ClairPlace du 1er Décembre 1945
- Lion-sur-MerPlace du 18 Juin 1940
- Lion-sur-MerPlace des Victimes du 2 Juillet 1944
- Mezidon-CanonImpasse 14 Juin
- Saint-Laurent-sur-MerRue du 6 Juin 1944
Manche- Agon-CoutainvillePlace du 28 Juillet 1944
- Condé-sur-VirePlace du 30 Juillet 1944
- Gouville-sur-MerRue du 28 Juillet 1944.
- La-Haye-PesnelRue du 30 Juillet
- MontebourgRue du 8 mai
- OctevilleRue du 10 Décembre 1948
- Saint-Symphorien-le-ValoisChemin du 7 Juin
Seine-Maritime- Le TréportRue du 8 Mai 1945
- Les LogesPlace du 19 mars 1962
- RouenPlace du 19 Avril 1944
NOVA AQUITÀNIA
Charente- Mouthiers-sur-BoëmeAvenue du 24 Août 1944
Charente-Maritime- BignayRue du 6 Juin
- RochefortAvenue du 11 Novembre 1918
- RochefortImpasse du 11 Novembre
- RoyanBoulevard du 5 Janvier 1945
- SoubiseRue du 18 Juin 1940
Deux-Sèvres- CerizayAvenue du Vingt Cinq Août
- LouzyBoulevard du 21 Juin 1940
- NiortRue du 24 Février
- NiortRue du 14 Juillet
Dordogne- RibéracRue du 26 mars 1944
- Sarlat-la-Canéda (Sarlat e La Canedat)Rue du 8 Mai 1945
- VergtRue du 22-06-1944.
Gironde- CestàsPlace du 20 Août 1949
- Sent Laurenç dau Medòc (Saint-Laurent-Médoc)Place du 8 Mai 1945
Haute-Vienne- Oradour-sur-VayresRue du 19 Juillet 1944
Landes- Saint Pierre du MontRue du 6 Juin 1944
- Saint Pierre du MontAvenue du 21 Août
Pyrénées-Atlantiques- BaionaAvenue du 11 Novembre 1918
- MorlaàsAllée du 10 Juillet 1944
- Sant Joan Lohitzune (Saint Jean de Luz)Iztailaren 14 eko Karrika / Rue du 14 juillet
- Sant Joan Lohitzune (Saint Jean de Luz)Irailare 4eko Karrika / Rue du 4 Septembre
Vienne- MoncontourRue du 22 Juin 1940.
- PoitiersAvenue du 8 Mai 1945
OCCITÀNIA
Ariège- FoixRue du 19 Mars 1962.
- FoixPlace du 8 Mai 45.
- L'Avelanet (L'Avelhanet-Lavelanet)Place du 19 Mars 1962.
- L'Avelanet (L'Avelhanet-Lavelanet)Rue du 8 Mai 1945
- L'Avelanet (L'Avelhanet-Lavelanet)Rue du 4 Septembre
- L'Avelanet (L'Avelhanet-Lavelanet)Rue du 11 Novembre 1918
- La Bastide de SérouPlace du 11 Novembre 1918
- Mirepoixrue du 19 Mars 1962
- Mirepoix8 mai 1945
- Mirepoix11 novembre
- Sent Gironç (Saint Girons)Rue du Dix-neuf Mars 1962.
- Sent Gironç (Saint Girons)Place du 8 Mai 1945.
- Sent Gironç (Saint Girons)Rue du 14 juillet
- Sent Gironç (Saint Girons)Rue du 11 novembre
- Sent Pau de Jarrat (Saint Paul de Jarrat)Rue du 19 Mars 1962.
- Tarascon d'Arieja (Tarascon-sur-Ariège)Rue du 8 Mai
Aude- BisanetPlace du 10 Mai
- BisanetRue du 4 Septembre
- Carcassona24 de fevrier
- Carcassona14 juillet
- Carcassona4 septembre
- Castellnou d'Arri (Castèlnòu d'Arri)Rue du 11 Novembre
- Cucunyà (Cucunhan)Place du 19 Mars 1962
- Cuxac-d'AudeRue des 19 et 20 Juin 1907.
- Cuxac-d'AudeRue des 19 et 20 Juin 1907.
- FleuryAvenue du 10 Mai
- LimouxAllèe du 19 Mars 1962
- Limouxavenue du 1 mai
- Limoux22 du Septembre
- Limoux21 du decembre
- Luc d'Orbiu / Luc-sur-OrbieuRue du 5 Décembre
- NarbonaRue du 1er. Mai
- NarbonaPlace de l'Appel du 18 Juin 1940
- NarbonaRue du 10 Août
- QuilhanRue du Quatre Septembre
- Sijan (Sigean)Rue du 1er Décembre 1790Hameau du Lac
- Trebes (Trèbes)Rue Cité du 1er Mai
Aveyron- Livinhac lo Nalt (Livinhac-le-Haut)Place du 14 Juin
- MillauRue du 19 mars 1962
- Villecomtal (Vilacomtal)Avenue du 19 mars 1962
Erau - Hérault- Bosiga (Bouzigues)Rue du 8 Mai 1945
- Bosiga (Bouzigues)Rue du 20 Août 1944
- Marauçan (Maraussan)Rue du 13 Juillet 1920
- Mesa (Mèze)Rue du 8 Mai 1945
- Mesa (Mèze)Rue du 14 Juillet
- Sesseraç (Cesseras)Rue du 25 Octobre 1591
- Seta (Sète)Rue du 8 Mai 1945
- Seta (Sète)Rue du 14 Juillet
- Seta (Sète)Rue du 4 Septembre
- Seta (Sète)Rue du 11 Novembre 1918
Gard- AigüesmortesRue du 4 Septembre
- RodilhanPlace du 11 Novembre
Haute-Garonne- Era Estela de Sent Martòri (Lestelle-de-Saint-Martory)Place du 19 Mars 1962.
- FenouilletRue du 5 Avril 1991
- GrenadeAvenue du 22 Septembre
- Miramont de ComengePlace du 19 Mars 1962
- MontréjeauPlace du 19 Mars 1962
- RevèlPlace du 19 Mars 1962
- RevèlAvenue du l'appel du 18 Juin 1940
- Saint Gaudens19 mars
- Saint Gaudens11 novembre
- Tolosa de LlanguedocEsplanade du 19 Août 1944
Hautes-Pyrénées- LannemezanRue du 8 Mai 1945
- Luz-Saint-SauveurPlace du 8 Mai
- SéméacRue du 8 Mai
- TarbesBoulevard du 8 Mai 1945
- TarbesRue du 4 Septembre
- TarbesRue du 11 Novembre
Losera-Lozère- Sent Estève de Valfrancesca (Saint Étienne Val Franç)Rue du 19 mars 1962
Lot- FigeacRue du 11 Novembre
Pyrénées-Orientales- Amélie les Bains8 mai
- Argelès sur Mer8 mai 1945
- Argelès sur Merimpasse 14 juillet
- Argelès sur Mer14 juillet
- Argelès sur Mer4 septembre
- Argelès sur Mer11 novembre
- Arles sur Tech8 mai
- Arles sur Tech14 juillet
- Arles sur TechRue du 11 novembre 1918
- Cornellà de la Ribera (Corneilla-la-Rivière)Rue du 19 Août
- Cotlliure8 mai 1945
- Cotlliure18 juin
- El Soler (Le Soler)Rue du 14 Juillet
- ElnaCarrer del 19 de Març del 1962
- ElnaBoulevard du 8 mai 1945
- ElnaAvinguda del 27 maig 1943
- ElnaRond-point du 27 mai 1943
- ElnaRond-point du 18 juin 1940
- ElnaRue du 11 novembre 1918
- Font-romeu, Odelló i Vià (Font-Romeu-Odeillo-Via)Rue du 19 Mars 1962
- Frontinhan (Frontignan)Rue du 8 Mai 1945
- la Guingueta d'Ix (Bourg-Madame)Rue du 8 mai 1945.
- NyerPlace du 14 Juillet
- NyerRue du 11 Novembre
- PerpinyàPlace du 8 mai 1945.
- PerpinyàCarrer del catorze de juliol
- Perpinyà4 septembre
- Prats de Molló - La Presta19 du mars
- Sallagosa (Saillagouse)Rue du 19 mars 1962.
- Sant Pau de Fenollet (Sant Pau de Fenolhet)Rue du 14 Juillet
- Sant Pau de Fenollet (Sant Pau de Fenolhet)Avenue du 16 Août 1944
- VinçàRue du 19 mars 1962
- VinçàPlace du 8 Mai 1945
Tarn- AlbiPlace du 8 Mai 1945
PAÍS DEL LOIRA
Loire-Atlantique- CarquefouRue du 9 Août 1944
- La Chapelle-sur-ErdreAvenue du Premier Mai
- La Chapelle-sur-ErdreRue du 8 Mai
- La Chapelle-sur-ErdreRue du 6 Juin
- La Chapelle-sur-ErdreRue du 11 Novembre
- La Chapelle-sur-ErdreRue du 2 Décembre
- Le CroisicPlace du 8 Mai 1945
- NantesRue du 24 Février
- NantesRue du 4 Août 1789
- Saint NazaireRue du 28 Février 1943
- Saint-HerblainRue du 16 Septembre
- Saint-Mars-du-DésertRue du 3 Août 1944
- VertouRue du 7 Juin 1944
Maine-et-Loire- La PoitevinièrePlace du 22 Janvier 1794
- Le Fief-SauvinRue du 13 Décembre 1978
- Mozé-sur-LouetRue du 22 Juillet 1793
- Mozé-sur-LouetRue du 30 Août 1944
- Saint Georges sur LayonAllée du 14 Juin 1998
- ToutlemondePlace du Huit Août 1944
Vendée- ApremontRue du Premier Septembre
- ChauchéImpasse du 2 Février 1794
- La Roche-sur-YonPlace du 17 Septembre 1944
- MerventRue du 17 Août 1944
PROVENÇA–ALPS–COSTA BLAVA
Alps Alts- L'Espina (L'Épine)Place du 19 Mars 1962
Alps Marítims- NiçaRue du 24 mars
- TendeAvenue du 16 Septembre 1947
Bouches-du-Rhône- Aix en ProvenceAvenue du 8 mai
- Aix en ProvenceAvenue du Douze Juillet 1998Les Milles
- Aix en Provence4 du septembre
- Aix en ProvenceRue du 11 Novembre
- Aubagne8 du mai
- CharlevalTraverse du 12 Juin 1944.
- MarsellaPlace du Quatre Septembre
Var- CollobrièresPlace du 2 Décembre
- Saint Maximin la Sainte BaumePlace du 14 Juillet
- Saint Maximin la Sainte BaumeRue 14 Juillet
Vaucluse- AvinyóRue du 14 Juillet
- AvinyóRue du 11 Novembre
- BoniusPlace du 4 Septembre
- CadenetRue du 19 Mars 1962
- CadenetRue du 8 mai 1945
- CadenetRue du 18 Juin 1940
- CadenetPlace du 14 Juillet
- CadenetPlace du 4 Septembre
- CarpentràsPlace du 25 août 1944
- CavalhonRue du 19 Mars 1962
- CavalhonRue du 8 mai 1945
- LanhasRue du 8 mai 1945
Total cronovies França ...... 359

GEÒRGIA


IMERETI
- Kutaisi9 April Street
- Kutaisi26 Maisi Street
Total cronovies Geòrgia ...... 2

GRÈCIA


ÀTICA
- Atenes3is Septemvriou
CRETA
Iràklio- Càndia (Iràklio)Eikostis Pemptis Avgoustou
MACEDÒNIA CENTRAL
- TessalònicaOdos 25 Martiou
- Tessalònica26is Oktovriou
- Tessalònica28is Oktovriou
MACEDÒNIA ORIENTAL I TRÀCIA
- Thassos18 Oktovriou
Total cronovies Grècia ...... 6

GUATEMALA


EL PETÉN
- FloresCalle 30 de Junio
- FloresAvenida 10 de Noviembre
Total cronovies Guatemala ...... 2

HONGRIA


PEST
- Budapestmarcius 15. ter
- Budapestoktober 6
- BudapestOktober Huszonharmadika utca
Total cronovies Hongria ...... 3

ITÀLIA


BASILICATA
Matera- MateraVia XX Settembre
- MateraVia IV Novembre
- MontescagliosoVia XXI Aprile
- MontescagliosoVia XXIV Maggio
Potenza- Castronuovo di Sant'AndreaVia 17 Ottobre 1920
CALÀBRIA
Cosenza- Laino CastelloVia 21 Marzo, Laino Castello
- PediviglianoVia XIII AgostoBorboruso
Reggio Calabria- AnoiaVia XXIII Marzo
- AnoiaVia XXI Aprile
- AnoiaVia IX Maggio
- AnoiaVia XXIV Maggio
- AnoiaVia XXVIII Ottobre
- AnoiaVia IV Novembre
- Gioia TauroVia XX Febbraio
- Reggio de CalàbriaVia XXI Agosto
- RoghudiVia 3 Gennaio
- San LorenzoVia XVIII Agosto
Vibo Valentia- FiladelfiaVia 16 Aprile 1783
EMILIA-ROMAGNA
Bolonya- CastenasoVia XXV Aprile 1945
- CastenasoVia XXI Ottobre 1944
Modena- CampogallianoPiazza IX Gennaio
Ravenna- LugoVia VI Marzo
- TraversaraVia XI Dicembre 1944
FRIüL - VENÈCIA JÚLIA
Pordenone- SacileVia XXXI Ottobre
Udine- UdinePiazzale XXVI Luglio
- UdineVia XXX Ottobre
LACI
Frosinone- CassinoPiazza XV Febbraio 1944
Roma- RomaBelvedere 9 Febbraio 1849
- RomaVia de la Conciliazione - 11 febbraio 1929
- RomaViale XXI Aprile
- RomaViale Trenta Aprile
- RomaVia 24 Maggio
- RomaPiazza del Parco del Caduti 19 luglio 1943
- RomaParco della Resistenza dell' otto settembre
- RomaVia 20 Settembre
- RomaPiazzale 12 ottobre 1492
- RomaLargo 16 Ottobre 1943
- RomaVia 4 Novembre
LES MARQUES
Pesaro i Urbino- PesaroViale XXIV Maggio
- PesaroCorso XI settembre
LIGURIA
Gènova- ZoagliPiazza XXVII Dicembre
La Spezia- La SpeziaVia 15 Giugno 1918
LLOMBARDIA
Màntua- EremoVia XXIX Maggio
Milà- MilàCorso 22 Marzo
- MilàPiazza 25 Aprile
- MilàPiazza 24 Maggio
- MilàVia 20 Settembre
- MilàPiazza 4 Novembre
- MilàPiazza VIII Novembre 1917
Varese- VaresePiazza Venti Settembre
PIEMONT
Alessandria- AlessandriaVia XXIV Maggio
Asti- AstiVia XX Settembre
Cuneo- Bastia MondovìVia XXV Luglio
- Bastia MondovìPiazza IV Novembre
- BovesVia Primo Gennaio
- MondovìPiazzale 29 Aprile 1945
- MondovìPiazza IV Novembre
- Villanova MondovìVia XX Settembre
- Villanova MondovìVia IV Novembre
Torí- CarmagnolaPiazza 1º Maggio
- ToríCorso XI Febbraio 1929
- ToríVia IV Marzo
- ToríVia 20 Settembre
- ToríPiazza 18 Dicembre 1922
- ViùVia XXVIII Ottobre
PUGLIA
Bari- AlberobelloPiazza 27 Maggio
- AltamuraVia XX Settembre
- LocorotondoCorso XX Settembre
SARDENYA
Cagliari- CàllerVia XXVIII Febbraio
Sàsser- l'AlguerVia 24 Maggio
- l'AlguerVia 20 Settembre
- l'AlguerVia 4 Novembre
SICÍLIA
Catània- CatàniaVia VI Aprile
- CatàniaLargo XVII Agosto
- CatàniaViale 20 Settembre
- CatàniaCorso IV Novembre
Messina- TaorminaPiazza 9 Aprile
Ragusa- RagusaVia XI febbraio
Siracusa- SiracusaLargo XXV Luglio
TOSCANA
Firenze- CertaldoVia XX Settembre
- FlorènciaVia XXVII Aprile
Lucca- LuccaVia XX Settembre
Pisa- PisaViale 24 Maggio
- San Giuliano TermeVia XX Settembre
Prato- PratoVia VII Marzo
Siena- San GimignanoPiazza XXV Aprile
- San GimignanoVia XX Settembre
- SienaViale XXV Aprile
- SienaVia 24 Maggio
TRENTINO-TIROL DEL SUD
Bolzano/Bozen- Bolzano/BozenVia IV Novembre
- MeranoVia XXX Aprile
Trento- CarisoloPiazza 2 Maggio
- Levico TermeVia XI Febbraio
- Levico TermeVia III Novembre
- PelugoVia 3 Novembre
- PinzoloVia 21 Aprile
- PinzoloVia 27 Giugno
- RevòVia IV Novembre
- RomalloVia XXV Aprile
- RomalloVia IV Novembre
- TrentoVia 8 MarzoGardolo
- TrentoVia 25 Aprile 1945Gardolo
- TrentoVia 24 Maggio 1915
- TrentoVia 2 Giugno 1946Gardolo
- TrentoCorso 3 Novembre
- TrentoVia IV Novembre 1918Gardolo
UMBRIA
Perugia- PerusaBorgo XX Giugno
- PerusaVia XIV Settembre
- PerusaPiazza IV Novembre
VALL D'AOSTA / VALLE D'AOSTA
Vall d'Aosta / Valle d'Aosta- ChâtillonVia XXVI Febbraio
VÈNETO
Belluno- Calalzo di CadoreVia XI Febbraio
- Calalzo di CadoreVia XXIV Maggio
- Calalzo di CadorePiazza IV Novembre
- Cortina d'AmpezzoVia XXIX Maggio
- Cortina d'AmpezzoVia IV Novembre
- Domegge di CadoreVia XXIV Maggio
- Domegge di CadoreVia IV Novembre
- Pieve di CadoreVia XX Settembre
- Santo Stefano di CadorePiazzale XI Settembre
- Vigo di CadoreVia 4 Novembre
Venècia- BuranoCorte 11 Settembre 2001
- VenèciaCalle Larga 22 Marzo
- VenèciaMazaria 2 Aprile
- VenèciaViale 24 Maggio
- VenèciaViale 4 Novembre
Verona- Cologna VenetaVia XX Marzo
- VeronaVia 6 Maggio
- VeronaPiazza XVI Ottobre
Total cronovies Itàlia ...... 128

LETÒNIA


LATGALE
- Rezekne18. novembra iela
RIGA
- Riga13.janvara iela
- Riga11. novembra krastmala
Total cronovies Letònia ...... 3

LITUÀNIA


KAUNAS
- KaunasVasario 16-osios
- KaunasKovo 11-osios
VILNIUS
- GrigiškėsKovo 11-osios
- VílniusSausio 13-osios
- VílniusVasario 16-osios
- VílniusBirželio 23-iosios
Total cronovies Lituània ...... 6

LUXEMBURG


DIEKIRCH
Wiltz- WiltzAvenue du 31 Août 1942
- WiltzRue du Dix Septembre
LUXEMBOURG
Luxembourg- Bereldange (Walferdange)Rue X Octobre
Total cronovies Luxemburg ...... 3

MALTA


MALTA
- MostaTriq il-15 Ta' Awissu
- NaxxarVjal Il-21 Ta' Settembru
Total cronovies Malta ...... 2

MARROC


RABAT-SALÉ-ZEMUR-ZAER
- RabatPlace 16 novembre
TÀNGER-TETUAN
- TàngerPlace 9 Avril.
- TetuanBoulevard 20 Août
TAZA-AL HOCEIMA-TAOUNATE
- TazaBoulevard du 11 Janvier.
- TazaRue du 18 Juin 1940.
- TazaAvenue du 2 Octobre.
Total cronovies Marroc ...... 6

MÈXIC


CAMPECHE
- San Cristóbal de las Casas5 de Febrero
- San Cristóbal de las Casas1o. de Marzo
- San Cristóbal de las Casas31 de Marzo
- San Cristóbal de las Casas5 de Mayo
- San Cristóbal de las Casas28 de Agosto
- San Cristóbal de las CasasAvenida 12 de Septiembre
- San Cristóbal de las Casas16 de Septiembre
- San Cristóbal de las CasasAvenida 12 de Octubre
- San Cristóbal de las Casas20 de Noviembre
CHIAPAS
- San Francisco de Campeche5 de Mayo
CIIUDAD DE MÉXICO
- Mèxic DF5 de febrero
- Mèxic DFCda 5 de Mayo
- Mèxic DFavenida 5 de mayo
- Mèxic DF20 agosto
- Mèxic DF20 agostoCoyoacán, Col. San Diego Churubusco
- Mèxic DF16 de Septiembre
- Mèxic DF20 noviembre
HIDALGO
- Mineral del Monte (Real del Monte)16 de Enero de 1869
MÉXICO
- Valle de Bravo16 de Septiembre
OAXACA
- OaxacaCalle 5 de FebreroSanta Maria
- Oaxaca21 de MarzoSanta Maria
- Oaxaca2 de abrilSanta Maria
- Oaxacacalle 5 de mayo
- Oaxaca16 de SeptiembreSanta Maria
- OaxacaCalle 3 de octubreSanta Maria
- Oaxaca5a. calle del 20 de Noviembre
- OaxacaCalle del 20 de Noviembre
PUEBLA
- Cholulaavenida 5 de mayo
- Pueblaavenida 5 de mayo
- PueblaBoulevard Héroes del 5 de Mayo
- Puebla16 de Septiembre
Total cronovies Mèxic ...... 31

MOÇAMBIC


CIUTAT DE MAPUTO
- MaputoAvenida 25 de Setembro
Total cronovies Moçambic ...... 1

PAïSOS BAIXOS


LIMBURG
- Maastricht7 Januarystraat
- Maastricht13 Septemberstraat
NOORD-BRABANT
- Eindhoven18 September-plein
Total cronovies Països Baixos ...... 3

PERÚ


AREQUIPA
- ArequipaCalle 28 de Julio
- LimaCalle 2 de MayoMiraflores
- LimaParque 7 de JunioMiraflores
- LimaAvenida 28 de JulioMiraflores
- LimaMalecón 28 de JulioMiraflores
Total cronovies Perú ...... 5

POLÒNIA


CUIÀVIA I POMERÀNIA (KUJAWSKO-POMORSKIE)
- Świecie10 Lutego
GRAN POLÒNIA (WIELKOPOLSKIE)
- Gnieznoul. 28 Grudnia
- Piłaul. 14 lutego
- Piłaul. 11-go Listopada
PETITA POLÒNIA (MAłOPOLSKIE)
- Libiąż1 Stycznia
POMERÀNIA (POMORSKIE)
- Czerskul. 21 lutego
- MalborkUl. 17 Marca
- Sopot23 Marca
- UstkaUl. 9-go Marca
ŁÓDź (łÓDZKIE)
- ŁódźAleja 1 Maja
- ŁódźPark 3 Maja
- ŁódźPlac 4 czerwca 1989 roku
- Łódź6 Sierpnia
Total cronovies Polònia ...... 13

PORTUGAL


ALENTEJO
Alentejo Central- ÉvoraLargo 25 de AbrilSão Manços
- ÉvoraPraça 1º de Maio
- ÉvoraRua 24 de Julho
- ÉvoraRua Cinco de Outubro
- PortelRua 4 de Dexembro 1966Vera Cruz
Alentejo Litoral- Alcácer do SalRua 25 de AbrilComporta
- Alcácer do SalRua 1 de MaioComporta
- Alcácer do SalRua 24 JunhoComporta
- Alcácer do SalRua 30 JulhoComporta
Alto Alentejo- ElvasPraça 25 de Abril
- PortalegreLargo 28 de Janeiro
- PortalegreRua Vinte e Cinco de Abril
- PortalegreRua 1º de Maio
- PortalegreTravessa da Rua 1º de Maio
- PortalegreRua 5 de Outubro
- PortalegrePraceta 1º de Dezembro
Baixo Alentejo- AljustrelPraça 13 de Janeiro
- AljustrelRua 31 De Janeiro
- AljustrelRua Primeiro de Abril
- AljustrelAvenida 25 De Abril
- AljustrelAvenida Primeiro de Maio
- AljustrelPraça Primeiro de JulhoMessejana
- AljustrelRua 5 de Outubro
- AljustrelRua 6 de Novembro
- AljustrelPraça 17 de Dezembro
- BejaRua 23 de Julho
Lezíria do Tejo- Salvaterra de MagosLargo 1º de MaioGlória do Ribatejo
ALGARVE
Algarve- FaroAvenida 25 de Abril
- FaroLargo do Vinte Cinco de Abril
- FaroRua do Primeiro de Maio
- FaroAvenida 5 de Outubro
- FaroRua 1º de Dezembro
- LagoaRua 16 de Janeiro Lagoa
- OlhãoRua 25 de AbrilPechão
- OlhãoAvenida 5 de Outubro
- TaviraRua 1º de Maio
- TaviraRua 4 de Outubro
- Vila do BispoLargo 1º de MaioBudens
CENTRO
Baixo Mondego- CoimbraPraça 25 de Abril
- CoimbraPraça 8 de Maio
- Figueira da FozRua 19 de Fevereiro de 1906Costa de Lavos
- Figueira da FozAvenida de 25 de Abril 1974
- MealhadaRua 27 de Setembro
Baixo Vouga- ÁguedaPraça 27 de Janeiro
- ÁguedaRua 27 de Janeiro
- ÁguedaRua 25 de Abril
- ÁguedaViela 25 de Abril
- ÁguedaLargo 1º de Maio
- ÁguedaRua 18 de Maio
- ÁguedaRua 15 d'Agosto
- ÁguedaRua 8 de Setembro
- ÁguedaRua 5 de Outubro
- ÁguedaRua 12 de Dezembro
- AveiroRua 25 de AbrilSão Jacinto
- AveiroRua de 16 MaioGlória
- MurtosaAvenida 29 de Outubro
- OvarAvenida 29 de MarçoEsmoriz
Dão-Lafões- Oliveira de FradesRua 7 de Outubro
- ViseuAvenida Vinte e Cinco de Abril
- ViseuLargo 27 de DezembroRanhados
Médio Tejo- TomarRua 19 Dezembro 1965Madalena
Oeste- AlcobaçaPraça 25 de Abril
- Torres VedrasPraça 25 de Abril
Pinhal Interior Norte- Pampilhosa da SerraRua 29 de Janeiro
- Pampilhosa da SerraRua 5 de Outubro
Pinhal Interior Sul- Vila de ReiRua 19 de Setembro
Pinhal Litoral- BatalhaLargo 14 de Agosto 1385
- BatalhaRua 13 de Novembro
LISBOA E VALE DO TEJO
Grande Lisboa- CascaisAvenida 25 de Abril
- CascaisLargo 16 de NovembroTires, Sao Domingos de Rana
- LisboaPonte 25 de Abril
- LisboaPraça 25 de Abril
- LisboaAv. 24 de Julho
- LisboaJardim 17 de agosto de 1920São Mamede
- LisboaR. Primeiro de Dezembro
- LouresLargo 4 de Outubro
- LouresRua 4 de OutubroCamarate
- MafraRua 25 de AbrilMalveira
- OdivelasRua 25 de AbrilPontinha
- OdivelasRua 4 de Outubro
- OeirasRua 25 de AbrilCarnaxide
- OeirasRua 15 de OutubroPaço de Arcos
- SintraRua 21 de MaioVila Verde, Terrugem
- SintraLargo 1º de Dezembro
- SintraRua 1º de Dezembro
Península de Setúbal- AlcocheteRua 17 de Janeiro 1515
- AmoraRua 25 de Abril
- AmoraPraça 5 de Outubro
- AmoraPraceta 1º de Dezembro
- ArrentelaLargo 25 de Abril
- ArrentelaAvenida 6 de Novembro de 1836
- BarreiroRua 6 de Janeiro Lavradio
- BarreiroRua 5 de JunhoSanto António da Charneca
- MoitaRua 18 de JaneiroAlhos Vedros
- MoitaRua 29 de JaneiroArroteias. Alhos Vedros
- MoitaRua 29 de Junho
- MoitaRua 7 de NovembroBaixa da Banheira
- MoitaRua 7 de Dezembro
- MontijoRua Vinte de Maio
- PalmelaRua 1 de Novembro
- SeixalAvenida 25 de AbrilCasal do Marco
- SeixalRua 25 de AbrilFernão Ferro
- SeixalAvenida 1º de MaioCasal do Marco
- SeixalPraça 1º de Maio
- SeixalTravessa 31 de Maio
- SeixalAvenida 1 de JunhoCasal do Marco
- SeixalRua 5 de Outubro
- SeixalRua 1º de Dezembro
- SesimbraAvenida 25 de Abril
- SesimbraAvenida 10 de JunhoCasal do Sapo, Quinta do Conde
- SesimbraRua 5 de OutubroCasal do Sapo, Quinta do Conde
- SesimbraRua 11 de NovembroCasal do Sapo, Quinta do Conde
- SetúbalRua 28 de MarçoPontes
- SetúbalRua 7 de AbrilPontes
- SetúbalRua 13 de JunhoGâmbia - Pontes - Alto da Guerra
- SetúbalRua 1 de AgostoGâmbia - Pontes - Alto da Guerra
- SetúbalRua 26 de Setembro
NORTE
Ave- FafeRua 9 de Dezembro
- GuimarãesRua 14 de DezembroPolvoreira
Cávado- AreiasRua 20 de Julho
- BragaAvenida 31 de Janeiro
- BragaRua 25 de Abril
- EsposendeRua 15 de Dezembro
Douro- Vila RealRua de 31 de Janeiro
- Vila RealAvenida 1º de Maio
Entre Douro e Vouga- AroucaAvenida 25 de Abril
- Oliveira de AzeméisRua 12 de Dezembro
- Santa Maria de FeiraAvenida 23 de DezembroSão Miguel do Souto e Mosteirô
Grande Porto- MatosinhosRua 28 de dezembroGuifões
- Porto31 de janeiro
- Porto5 outubro
- Vila Nova de GaiaRua 28 de JaneiroSanta Marinha
- Vila Nova de GaiaPraceta de 25 de AbrilMafamude
- Vila Nova de GaiaRua 14 de Outubro
Minho-Lima- CaminhaRua 16 de Setembro
- CaminhaRua 1 de Dezembro
- ChaféAvenida 9 de Julho de 1985
- Valença do MinhoLargo 7 de Julho de 1912
- Valença do MinhoRua 5 de Outubro
- Viana do CasteloLargo 9 de Abril
- Viana do CasteloLargo 10 de DezembroVila de Punhe
- Vila Nova de CerveiraRua 25 de Abril
- Vila Nova de CerveiraAvenida 1º de Outubro
REGIãO AUTÓNOMA DA MADEIRA
Madeira- FunchalRua 31 Janeiro
- FunchalRua 5 Outubro
- Ribeira BravaRua 5 de Outubro
- Ribeira BravaRua 1º Dezembro 1640
REGIãO AUTÓNOMA DOS AÇORES
Ilha de São Miguel- Ponta DelgadaRua 6 de Junho
Total cronovies Portugal ...... 148

REPÚBLICA DE MACEDÒNIA


SKOPJE
Skopje- Skopje8-mi Mart
- Skopje11-mi Mart
- Skopje27-mi Mart
- Skopje11-ti Oktomvri
- SkopjeKej 13-ti Noemvri
- Skopje29-ti Noemvri
Total cronovies República de Macedònia ...... 6

REPÚBLICA DOMINICANA


Distrito Nacional- Santo DomingoAv 25 de Febrero
- Santo DomingoAv. 27 de Febrero
- Santo Domingo19 de Marzo
- Santo Domingo30 de Marzo
- Santo Domingo16 de Agosto
Total cronovies República Dominicana ...... 5

ROMANIA


BUCAREST
Bucarest- BucarestStrada 16 Februarie
- BucarestStrada 9 Mai
- BucarestStrada 11 Iunie
- BucarestCalea 13 Septembrie
- BucarestBulevardul 1 Decembrie
TRANSSILVÀNIA
Cluj- Cluj-Napoca11-ti Oktomvri
- Cluj-NapocaBulevardul 1 Decembrie 1918
- Cluj-NapocaBulevardul 21 Decembrie 1989
Sibiu- SibiuStrada 9 Mai
- SibiuPiata 1 Decembrie 1918
VALÀQUIA
Dolj- CraiovaStr. 13 Septembrie
Giurgiu- Bolintin-DealStr. 23 August
Gorj- Târgu JiuStrada 16 Februarie
- Târgu JiuStrada 9 Mai
- Târgu JiuStrada 23 August
- Târgu JiuStrada 1 Decembrie 1918
- Târgu JiuStr. 22 Decembrie 1989
- Târgu JiuStrada 30 Decembrie
Total cronovies Romania ...... 18

SãO TOMÉ I PRÍNCIPE


SãO TOMÉ
- São ToméRua 3 de Fevereiro
Total cronovies São Tomé i Príncipe ...... 1

SÈRBIA


CIUTAT DE BELGRAD
- BelgradUlica 27. marta / Dvadesetsedmog marta
- BelgradUlitsa 22 OktobraZemun
Total cronovies Sèrbia ...... 2

SUïSSA


BERNA (BERNE)
Jura bernois- CourtPlace du 16 mars
- Saint-ImierPlace du 16 Mars
GINEBRA (GENÈVE)
Genève- GinebraRue du 1er-Juin
- GinebraRue du 31-Décembre
JURA
Delémont- SoyhièresRue du 23 Juin
Porrentruy- AlleRue du 23 Juin
- CourgenayRue du 23 Juin
- Saint-UrsanneRue du 23 Juin
NEUCHÂTEL
La Chaux-de-Fonds- La Chaux-de-FondsRue du 1er-Mars
- La Chaux-de-FondsRue du 1er-Aout
- La Chaux-de-FondsRue du 12-Septembre
Locle- Le LoclePlace du 29 Février
VAUD
Jura-Nord vaudois- Yverdon-les-BainsRue du 24 Janvier
Morges- ChignyCh. du 9 Avril 1799
Ouest lausannois- RenensAvenue du 24 Janvier
- RenensAvenue du 14 Avril
- RenensAvenue du 1er Mai
Total cronovies Suïssa ...... 17

TUNÍSIA


BIZERTA
- Menzel BourguibaAvenue du 17 Janvier
TATAOUINE
- TataouineRue 2 Mars 1934
TUNIS
- TunisPlace 14 janvier 2011
Total cronovies Tunísia ...... 3

TURQUIA


MEDITERRÀNIA
Antalya- Antalya19 Mayis Caddesi
Total cronovies Turquia ...... 1

TXÈQUIA


BOHÈMIA CENTRAL
- Praga5. květnaNusle
- Praga28. Rijna
- Praga17. listopadu
MORÀVIA I SILÈSIA
- Frýdek-Místek2. května
- Frýdek-Místek4. května
- Frýdek-Místek28. října
- Příbor9. května
OLOMOUC
- Olomouc8. května
- Olomouc17. listopadu
Total cronovies Txèquia ...... 9

URUGUAI


COLONIA
- Colonia del SacramentoPlaza Mayor 25 de Mayo
- Colonia del Sacramento18 de Julio
- Colonia del SacramentoPlaza 25 de Agosto
- Colonia del SacramentoCalle del 8 de Octubre
- Tarariras19 de Abril
- Tarariras18 de Julio
- Tarariras25 de Agosto
- Tarariras23 de Setiembre
- Tarariras8 de Octubre
PAYSANDÚ
- PaysandúCalle 6 de Abril
- PaysandúCalle 19 de Abril
- PaysandúCalle 25 de Mayo
- PaysandúAvenida 18 de Julio
RÍO NEGRO
- Fray BentosCalle 19 de Abril
- Fray BentosCalle 25 de Mayo
- Fray BentosAvenida 18 de Julio
- Fray BentosCalle 25 de Agosto
- San JavierCalle 18 de Julio
- San JavierCalle 27 de Julio
- San JavierCalle 25 de Agosto
SORIANO
- MercedesCalle 28 de Febrero
- MercedesCalle 19 de Abril
- MercedesCalle 18 de Julio
- MercedesCalle 21 de Septiembre
- MercedesCalle 8 de Octubre
Total cronovies Uruguai ...... 25

VENEÇUELA


CARABOBO
Valencia- ValenciaCalle 24 de Junio
FALCÓN
Carirubana- CoroCallejón 20 de Febrero
- Punto FijoAv. 23 de EneroCaja de Agua
- Punto FijoAv. 23 de EneroLas Piedras
- Punto FijoCj. 23 de EneroUrb. Antiguo Aeropuerto
- Punto FijoAv. 27 de Febrero
- Punto FijoAvenida 1ero. de Mayo
Colina- La Vela de CoroCalle 20 de Febrero
- La Vela de CoroCalle 19 de Abril
- La Vela de CoroCalle 5 de Julio
Total cronovies Veneçuela ...... 10

VIETNAM


BắC TRUNG Bộ
Thừa Thiên-Huế- Huếđường 23 tháng 8
NAM TRUNG Bộ
Quảng Nam- Hội Anđường 18 tháng 8
ĐồNG BằNG SÔNG HồNG
Hà Nội- Hanoiphô 19 tháng 12
ĐÔNG NAM Bộ
Thành phố Hồ Chí Minh- Ciutat Ho Chi Minhđường 3 tháng 2
Total cronovies Vietnam ...... 4

XILE


ANTOFAGASTA
Antofagasta- Antofagasta14 de Febrero
BIOBÍO
Ñuble- ChillánCalle 24 de Enero
- Chillán5 de abril
LOS LAGOS
Osorno- Osorno18 de Septiembre
MAGALLANES Y ANTÁRTICA CHILENA
Magallanes- Punta Arenas29 de Diciembre
METROPOLITANA DE SANTIAGO
Santiago- Independencia3 de Diciembre
- Renca7 de Noviembre
- Renca11 de diciembre
Total cronovies Xile ...... 8

XINA


LIAONING
- Dalian三八
- DalianMay, 4
RAE MACAU
RAE Macau- MacauPraceta 25 de Abril
- MacauRua 25 de Abril
Total cronovies Xina ...... 4

Total cronovies ............. 2006